fbpx

Jam e martuar burrin nuk e dashuroj aspak , E dashuroj dike tjeter dua te iki me te por kam femij dhe po kam frik se

Jam e martuar burrin nuk e dashuroj aspak , E dashuroj dike tjeter dua te iki me te por kam femij dhe po kam frik se…!


Jam e martuar burrin nuk e dashuroj aspak , E dashuroj dike tjeter dua te iki me te por kam femij dhe po kam frik se – Pershendetje Anonim ju lutem pa ofendime kom lexu shum histori ne ket faqe dhe vendosa qe edhe unn ta ndaj nje breng me ju… Shpresoj qe nuk do me ofendoni un po shkruj veq ata qka po nij ne zemer Sa mir qe esht kjo faqe mu shpreh anonim e me tregu se qka na mundon dhe si po ndihem dhe bashkarisht me mar keshilla te njeri tjetrit, kurr  mos thuni qe jeta nuk te befason sepse mua me befasoj shum  , kta qe po du me tregu kom pa ksi tema ktu nfaqe ka pas shum ofendime shpresoj mos  te mar ofendime sepse ketu kam shkrujt me mar keshilla. Edhe unn si shum tjer kom gabu un jam e martuar jam 25 vjeq po e dua dike tjeter burri sillet Mir me mua qdo gje me plotson kemi nje vajz bashk por Kam njohur dike tjeter dhe jam e dashuruar Tek ai nee fillim nuk e kom dashur por pas disa muajve bised me ta nuk mund te rrija pa ja ndegju zerin ose pa e pare shpesh her mendoj te ndahna nga burri por spo mund ta le vajzen time  halli jem  i madh osht vajza jem dhe kerkush tjeter un ket djalin jom tu e dasht shum diqka teper shume po burrin nuk e ndjej aspak ndoshta do me leni fajtore por nuk ka nevoj per ofendime qka nese ishit kan ju ne poziten tem me tregoni se qfar kishit ba  a do ishte me mire te maresh keshilla apo ofendime ju lutem pa ofendime me keshilloni qfar te bej … Jam e martuar burrin nuk e dashuroj aspak , E dashuroj dike tjeter dua te iki me te por kam femij dhe po kam frik se

';