fbpx

Un nuk ju kam kerkuar keshilla se si ta bej per vete burrin e martuar , Edhe pse e dua shpirterisht dhe ky ishte problemi me i madh sepse…!


Un nuk ju kam kerkuar keshilla se si ta bej per vete burrin e martuar , Edhe pse e dua shpirterisht dhe ky ishte problemi me i madh sepse – Pershendetje histori te jetes.Desha dhe nje here te ndaj historin time ecila u keqkupua nga lexuesit e juaj te cilet me gjykun shume rende duke me ofenduar dhe duke me mallkuarJu kisha lut secilit lexues qe mos te mallkoj askend gabiet jane per njeresz dhe prandaj biem pre e gabimeve secili ne menyren e vet asnjeri nga ne nuk eshte perfekt cdo kush ka zemer dhe beson ne nje Zot po jeta eshte e tille dhe te sprovon ne menyra te ndryshme prandaj edhe egziston falja.Une nuk ju kam kerkuar keshilla nga ju se si te martohem me nje burr te martuar e as se si ta ndaj ate nga familja e tij por une nga ju kerkoja disa mendime nga pervoja juaj se si ta largoj nga vetja njeriun qe edua dhe ka qen dhe vazhdon te jet dashuria ime e vetme une nuk e dua ate fizikisht por e dua shpirterisht dhe ky ishte problemi ime me i madh pikat e moralit e te ndershmeris edi andaj nuk kisha nevoj per fjal te tilla.Ju faleminderit anonim ju lutem nga vajza 24 vjeqare Un nuk ju kam kerkuar keshilla se si ta bej per vete burrin e martuar , Edhe pse e dua shpirterisht dhe ky ishte problemi me i madh sepse

';