Jam Ai qe thash dje "Nese te shenoj, do doja nje shans", të kam shenuar por ti nuk mu pergjigje! | Histori Të Jetës

Jam Ai qe thash dje “Nese te shenoj, do doja nje shans”, të kam shenuar por ti nuk mu pergjigje!

Jam Ai qe thash dje “Nese te shenoj, do doja nje shans”, të kam shenuar por ti nuk mu pergjigje! – Përshendetje! Unë jam prap ai Djali Istogut. Dje i ja shpreha X komentuses të ksaj faqe dashurin. Deshta të i skaqroj disa gjera, s’pari dua të ju Falenderoj për kshilla Positive po ashtu edhe Negative.Pash diçka që nuk me pelqej, thjesht dua ta ceki të kam pa në disa Histori dhe Komente me dike për atë u largova por më vonë kuptova që ka perfunduar ajo lidhje që ishte lidhje vetem me mesazhe e jo më shum dhe pata hapsir me e shpreh atë çka e ndjej! Këtë deshta ta sqaroj, po ashtu i pash komentet tua, X sy të zi kuptoj plotsisht që je zhgenjy, mesiguri mendon që unë bëj shaka me ty, nuk jam i till, e kam për seriozisht, nuk jan të gjithë meshkujt njësoj, prap të lutem mu lajmëro, të kam shenuar por ti nuk mu pergjigje s’paku ni shanc më jep, do t’mundona me t’bind që nuk jam unë i till, mashkull laper a ku ta di unë !!! Jetojm shum afer ,mundemi me ba takim, jam i gatshem me u perballur me Familjen tënde dhe me pranu gjithçka nese pershtatemi unë dhe ti .. Jam rritur k’tu në Gjermani kam kultur dhe di si me e trajtu një Femen dhe si me e vlerësu ,sidomos ni Femen te sinqert dhe te menqur. Më than disa pse nuk i shenon Privat, por ti s’ma ktheve as ni bised ,flm për poezin që kishe bër aty te Historia, vertet i qmoj shum k’to Poezi qe duket burojn nga zemra !!! Kam Respekt për gjith Komentusit dhe mendimet e tyre Pozitive, po ashtu edhe Negative. Prap të lus të bëjm bised pse jo edhe ni takim, jemi njerëz dhe kuptohemi asgja nuk shkon me zor por nëse jemi të pajtimit me bo lidhjen atëher gjitha ja lojm kohes !!!Poezi nuk di, çka di është X sy zez, sinqerisht të dua me të vertet, lajmëromu dua te mbes Anonim mos qeshni se kush dashuron sinqerisht e din çfar është dashuria lexim të kendshëm dhe ditë të mbarë për të gjithë.