Jam e marutar por foli me ish te dashurin,dua te shkoj afer tij por burri po dyshon,me kontrollon telefonin gjdo dite dhe... | Histori Të Jetës

Jam e marutar por foli me ish te dashurin,dua te shkoj afer tij por burri po dyshon,me kontrollon telefonin gjdo dite dhe…

Jam e marutar por foli me ish te dashurin,dua te shkoj afer tij por burri po dyshon,me kontrollon telefonin gjdo dite dhe…- Pershendetje Histori te jetess shoh qe ketu postoni cdo histori jeni nji faqe e mrekullueshme dhe doja te shprehja dhe un historin time dhe vendosa te shkruaj dhe un. Po ju mar pak koh nga koha juj . Desha te mbetem anonime un nji vajz 19 vjece kam shkuar ne shkoll e kam dashur shum shkollen edhe skam pas mendje per burr sa her qe permendej martes qaja sdoja per tu martuar apo lidhur vazhdoja shkoll por 2 vjete me par erdhi ne jeten time nji djal edhe folem me ate gjat edhe vendosem te shkojm bashk pasi shkuam folem e cakohe edhe un u dashurova shum me ate dhe m pas kaloj koha filluam me zenka ai u largua kerkoj qe te ndaheshim dhe me bllokoj un u ndjeva keq qaja cdo nat lash mesimet rash nga ato me von nisa te krijoj nji lidhje tjeter u lidha me ate familja sme pranoj fejesen por ua mbusha mendjen u fejova pastaj u martova para se te jetonim bashk e doja kete por pasi u martuam me iku krejt dashuria per ate kaluan koh un spo e afroja me edhe hyra ne rrejtet sociale pash nji kerkes sms edhe ai ishte ish i dashuri im edhe i shkrova thash pse erdhe pastaj vazhdova te flas me ate perseri i tregova qe jam martuar por nuk e dua burrin qe kam sme tha gje ne lidhje me kete vazhduam folem e folem pastaj u dashurova edhe njiher me shum me ate e vazhdoj me ate nuk ndjej per kete qe jam martuar madje as nuk e afroj sepse sdua ta tradhetoj ate qe e dua me vertet edhe ai ka dhen fjalen qe sme tradhton mua ky qe jam martuar ben cdo gje per mua e nuk e di qe un flas me kete dhe dua qe te shkoj per ber shkollen ke vendi qe jeton ai qe te shkoj afer atij te kaloj koh me ate por esht shum xheloz dhe nuk e di a do me lejoj e kam bo sherre shum her per kete gje madje dhe thot pse do te shkosh atje e jo ta besh ketu kur e sheh qe jam duke shkruar me do te me shohi telefonin edhe kur jam gjum e kap telefonin dhe do ta hap se e kam me kod por un i fshij fb e fshehi tani nuk e di a esht e drejt kjo qe po bej un apo jo prandaj desha te ndaj me ju dhe ju lutem anonim sepse kshu e kam jeten i kam treguar nji shoqes time per kete ajo me thot qe esht me mir qe te ndahesh nga ai edhe te vazhdosh me kete qe je martuar por e kam teper te veshtire te ndahem ai esht jeta ime i kam treguar edhe mamit ajo veproj ashper me mua edhe tha pervec ketijt nuk hyn me burr tjeter ne shpin time mbaj kete qe more mos shiko per tjeter por un edua kete madje kam deshir shum t shkoj me ate perseri me ate shkova ke familja me thoshte qendro aty mos shko me ke ky se nese shkon nuk flasim me bashk por un erdha sepse nuk rrrija dot tek familja ime ika pa i then ketij qe jam tu shku atje ku jam martu disa dit me von i tregova qe kam ardhur ketu e sme tha gje u soll prap mir me mua …. tani kerkoj nji mendim nga ju me tregoni cila esht rruga e duhur m falni per kohen qe u mora juve … Respekte per ju rujt Zoti te gjitheve …