Ish e dashura e Burrit e kemi kojshike, gjithmone me provokon me sielljet e saj, sot duke u kthy ne shpi me... | Histori Të Jetës

kojshike

Ish e dashura e Burrit e kemi kojshike, gjithmone me provokon me sielljet e saj, sot duke u kthy ne shpi me…

Ish e dashura e Burrit e kemi kojshike, gjithmone me provokon me sielljet e saj, sot duke u kthy ne shpi me… – Pershendetje jam 25vjeqare jam e martuar qe 7vite.. Ju lutem me ndihmon me mendimet e juaja Burri im para se te fejohet me mua isha kan tu kalu me ni qik qe tash e kemi kojshike ne lagjen ton u nda nga ajo u feju me mu po un te kalumen e tij nuk e di as qe kam dashur ta di se i fejum nuk ka qen as i martum dh per lidhje qe kan qen per mua jan edhe normale dhe skam qfare te dij me shume sepse sme dukeet diqka normale per me vete e shtjellu punen me shume u kon me to u nda edhe kurgjo kerkujna so diqka tragjike, dhe ne vendosem te kem lidhje serioze u fejuam kaluam mire pas njekohe u u marutam dhe mbasi u martova linda vajzen ajo mu ke**enu me disa fjal por prap nukjam merr me te se une per kete pune me e paku kam faj gjithmonn kam heshtur edhe nese me ka then diqka ne rrug se na bike me u pa shpesh se kojshi po prap e kom injoru nuk kom desht me fol me to asnjher le te sheh qe per mua skan vler kto sjellje te saj kaluan vite te njejtat histori te njejta llafe kur dilsha jjasht dikur mu bo njejet edhe si foli si sfoli njejt per mu. Por sot qova vajzen ne shkoll duke u kthyer nga shkoll me nje shoqe ajo mbrapa shpines erdh me goditi me grusht ne koke as qe e kam pritur qe eshte aq e lig me ni person te pa fajshum u rrezova ne tok ktheva koken ne anen tjeter e pash qe ajo nuk mujta as me fol tash kam te vjellura prej ores 12 un burrit i kam kam tregu qe qeshtu po um thot sod e lajmrova ne tel i tregova tha ti mos fol se kur te vi e sheh ajo qka oshte ngjendje me bo un e kam ni vlla hasdreti edhe un jam qik hazdreti prindit me kan vdek me i kallzu vlllaut spo ma mer mendja me shti un bele qka me bo ju lutem me jepni ni mendim se me ka ardhur shpirti un fyt duke duruar hajt se zotin e kem nalt po mu po um doket e tepert faliminderit per mirkuptim ju lutem postojeni sa me shpejt