fbpx

I thash kam me te ardh me vello te shtepija jote, tha" hajde po nga gruja smundesh me m'nda, edhe kurr se harroj qysh ma qkyve xhamperin kur ma ke pa gruan ne foto..."

I thash kam me te ardh me vello te shtepija jote, tha” hajde po nga gruja smundesh me m’nda, edhe kurr se harroj qysh ma qkyve xhamperin kur ma ke pa gruan ne foto…”


I thash kam me te ardh me vello te shtepija jote, tha” hajde po nga gruja smundesh me m’nda, edhe kurr se harroj qysh ma qkyve xhamperin kur ma ke pa gruan ne foto…”Pershendetje, anonim ju lutem jam nje vajz 30 vjeqe nga Prishtina deshta te ndaj me ju historin time dhe mendimet e juve anonime ju lutem problemi jem o se sa jam nda nga i dashuri dhe nuk po mundem me harru ish te dashurin u ndajtem se aj pas nje viti me tregoj se eshte i martuar dhe ka nje djal me gruan se kam prit nga aj kete tradheti dhe tash jeta ime qdo gje pom duket e pa kuptimt sepse smund te harroj kujtimet e mia me at djal ka kam shetitur qka kam biseduar kemi ngren edhe dreka bashk se kam meritu kete tradheti dhe nga nje her me shkon ne mendje them mos nuk eshte i martuar vetem me ka genjy po prap dyshoj se eshte i martum sepse telefon ja kam pa nje femer dhe nje foto tjeter nje djal te vogel 2 vjeq dhe nje dit kur e kam mar telefon me ka lajmeru nje zo nje femre alo por nga xhelozia ja mbylla telefonin e pyta kete te dashurin tem se kush me lajmeru me thoshte ndoshta nana po se besoj se ke ze me e re edi duhet ta harroj por ka qene dashuria ime e par e pe kam shtir me harru dhe jam deshperuar shume nuk edi nese muj me gjet nje dashuri te re a dot mund ta dua si ish te dashurin edhe pse aj nashta se meriton dashurin teme pasi me ka tradhetu e pre ne bese edhe jam dilema ne rjetin snap chat vetem aty me ka mbet kontakti kur martohem si me fshi si me harru nese ndodh qe ndonje here fati te me gzoj pres nga ju nje mendim qka me vepru sepse kam ndru telefonin qdo foto me ka fshi me ish te dashurin por ne ne zemer si harroj momentet me te isha e lumtur me te por qka me merzit o se un nje dit e friksova ish te dashurin ja bona kam me ardh me vella te shtepia jote ne podujev me tregu historin ton familjes tane tha hajde smun mem nda nga gruja me ka hjek dashnia per ty se kur sme ke knaq dhe se harroj nje dit kur ma ke qky xhamperin kur ma pe grun foto ma boni ja bona te kam kerku falje per xhamper e kam dasht me ta ble tri ti ske pranu tha qdo gje ka ndryshu me koh edhe nese me ndan nga gruja un ty ste mar skam ndjenja qdo gje shkon me dashni e knej bojke qejf me mua 1 vit e gjysme sa turp per te a mundet mos me qene i martum pasi ka dal me mu ka fol edhe me zo e kamer ka nda koh kogja me mu a po e ka shfrytzu momentin kur e ka pas grun te nana spo di pres nga ju lexus nje mendim kur do me sherohen plaget te harroj dashurin e pare pasi aj me mori edhe virgjerin asgje sme ka lan po nashta zoti me nimon masi aj spom don mem pranu dikush tjeter kshtu siq jam anonim ju lutem

';