I gjeta sms Burrit qe shkruante "Kurr ma skom me te thirr Une rezerv e jotja nuk jam" isha e bllokuar e... | Histori Të Jetës
rezerv

I gjeta sms Burrit qe shkruante “Kurr ma skom me te thirr Une rezerv e jotja nuk jam” isha e bllokuar e…

I gjeta sms Burrit qe shkruante “Kurr ma skom me te thirr Une rezerv e jotja nuk jam” isha e bllokuar e… – Mendoj se burri me tradhton Pershendetje ju lutem me pak kritika mundesisht kam nevoje per keshilla sepse nuk po di si tja bej. Jam e martuar qe 20 vite jemi martuar sepse e kemi dashuruar njeri tjetrin kemi kaluar shume veshtirsi ne jete Kam duruar shum problemet me vjehrren e kunatat kan qen te medha po I kom tejkalu. Bashkeshorti shume here ka pas sjellje qe kom dyshu ku ka qen ama kom pas shume besim edhe jom mundu mej harru ato mendime qe mos ta prishi familjen , Nuk po I tregoj hjekat qe I kom perjetu se jan te shumta. Tash e 4 vite kushtet I kemi permirsu shume kemi dy femije burri punon shume dhe asniher skom mendu ku eshte a ku shkon, nuk kom mendu qe parja ka me prish edhe kta sepse si njeri eshte shume I mire edhe une si bashkeshorte mendoj kam qene e kompletuar dhe asnjeher sme ka shku mendja se ka mem tradhtu. Nuk jam e sigurt por po ju tregoj ngjarjet ndoshta me ndihmoni ta gjej pergjigjjen. Vitin e kalum para 10 muajve ja gjej ne tel qe ka qen me ni hotel ne shkup pas shume debateve tregon kishe e ka dergu ni njeri afarist me nji prostitukt te cilen eshte dasht burri jem me mar aty ku shiten dhe qe ted y I ka dergu me ni hotel dhe eshte dasht me regjistru ne emer te vetin per shkak qe ai ka qen nje njeri funksionar edhe mund ta kuptoj shteti. Ja fala e besova qe ishte ashtu masandej problemet filluan nga shtatori filloi te rregullohej teper ndrrohej edhe ka tri here ne dite vinte shume vone e zija ne rrena shume here jo thojke qe eshte me shoke edhe ata nuk po I shqetesojn grat e tyre edhe per ata nuk e hapte tel , ka muaj qe tel e mban me kod gjithe kohen I vin mesazhe dhe I fshin e eshume ksi dyshime per gjdo dite qe 6 muaj qe kemi me probleme, para nje jave ja gjej mesazhin ne tel (KURR MA SKOM ME TE THIRR SE UNE NUK JOM REZERVE E JOTJA) edhe aty thash qe martesa jon mori fund po prap me bindi qe me ta kontakton veq ne tel kishe ajo eshte eskorde dhe kur ti vin burrit mysafi r bisnesi nga jashte e thirr ne tel ate eskorden dhe I len takim me mysafir ai betohet qe kurr sum ka tradhtu,I shkrujta edhe asaj po edhe ajo u mbrojt shume mire pasi e pash kush ishte e kerkova ne rrjete sociale q eta kuptoj kush eshte po ajo ma kishte ba bllok ne te gjitha rrjetet qe domethene ajo me ka njofte. Ju lumet mendoni veten ne kete rast dhe shkruani sepse askujt si kom tregu as familjes as shoqeve pres qe perms ketij postimi te mar pergjigjje faleminderit ne mirekuptim.