Ndihem shum keq dhe me nuk e mendoj jeten me te sepse ka ndjenja per gjinin tjeter dhe kete sdi si... | Histori Të Jetës
gjinin

Ndihem shum keq dhe me nuk e mendoj jeten me te sepse ka ndjenja per gjinin tjeter dhe kete sdi si…

Ndihem shum keq dhe me nuk e mendoj jeten me te sepse ka ndjenja per gjinin tjeter dhe kete sdi si… – Prsh jam nje vajze 30 vjece.dua te shpreh menyren Sesi jeta eshte sjell me mua para pese vitesh me prezantuan me nje djal qe dukej njeri i mir dhe familja gjithashtu, por me kalimin e diteve shikova sjellje te quditshme te i fejuar, kishte momente qe nuk ishte vet vetja derisa nje dite me shprehi qe merrte droge u ndjeva krejt è humbur per nje moment? Por i thash dua te ndimoj, por me tha eshte e pamundur sepse nuk mund te shkeputem me, tashme jam pre e saj,kalonin ditet dhe prej momentit qe me shprehi gjendjen e tij u ftofem dhe u larguam te dy?derisa nje dite i thash mendoj qe nuk ka te ardhme mes nesh, sepse nuk e ndjejm asnjeri ,edhe ketu u mbyll si histori?kaluan 5 vite dhe nuk munda ti besoja me askujt, mendova te mos filloj me sepse nuk me jepet besim ne muhabete asnje qe me prezantohej?derisa nje dite njofta nje djal te qeshur dhe te embel, filluan bisedimet e para ku te jepte siguri ne gjdo tem qe prekem. Edhe nje dite me thot qa kerkon nga un è un i thash vetem sinceritet asgje tjeter se ti tashme e din qe po te besoj ty mbas kaq vitesh?u be fejesa qe u ndjeva vajza ma e lumtur ne bote ama zgjati vetem njohja deri diten e fejeses. Filloi te mos ishte shum i vemendshem me celularin gje qe filloi te me shqetesonte, kalonin ditet dhe me thoshte qe mos t’ia prek cel,fillova te shoh levizje te quditshme qe ishin te neveritshme, duhej te kalonte Koha qe te njihja nje person shum djallezor e te poshter ai eshte pederast, pedofil nje njeri qe me ka turbulluar mendjen me neverin e tij? Ndihem shum keq shpirterisht edhe me vret fakti qe eshte i dyti per mua e do me lendusin paragjykimet e te afermeve te mi? Nuk e imagjinoj jeten me te ,prej momentit qe kam pa se cfar njeriut eshte nuk mundem ti afrohem me? gjitha fjalet qe me ka thene ishin genjeshtra ,nuk di si te ndahem a te shpreh qe ai eshte pederast apo eshte e rrezikshme qe un Ti nxjerr kete sekret ,sepse eshte i kujdeseshem me kete pjes edhe nuk eshte se è din kush kete pjes te erret te tij?? Jam keq dhe nuk di si tja beje si te veproj si tja dal me te dhe si tjau them familjes time se qfar kam verejtur me vjen turp dhe kam shumee frik per kete gje.ju lutem me jepni mendimin tuaj? Faleminderit per kohen qe i kushtuat historis time?ju uroj gjith te mirat.