I fejuari mi jepke 3-4 hajmalija me i mbajte,me humbi rruga ne oborr, shkova ne komune dhe bera ate qe... | Histori Të Jetës

I fejuari mi jepke 3-4 hajmalija me i mbajte,me humbi rruga ne oborr, shkova ne komune dhe bera ate qe…

I fejuari mi jepke 3-4 hajmalija me i mbajte,me humbi rruga ne oborr, shkova ne komune dhe bera ate qe…-Pershendetje te gjithve.Dua te tregoj historin time qi me percejll qdo dit e qdo nat.Jam kan 1 vjet e fejume.Me fejoj babaj siq e kemi adert une jetoj ne perendim e aj jeton ne ks aj sa jemi kan tfejum me ka ba presion shum aj vike rike te na ton diten para i lypke babes teme se e shtike ngjynah memu u sillke aq poshtersisht qi vet skam besu um kapke nfyt um bertitke si dojke mem ra tlig ja niske me bertit e me kajt zgjohuuu zgjohuuu pastaj me pruke nshpi e um bertitke e thojke mos gabo babes mi tregu asgje se at here je thmi e vogel qe ngan te babaj e i tregon gjithqka.Qishtu um shkojshin pushimet veror nks aj me bojke presion qpesh here ekam nxan tum rrejt po apet hajt se najhere mledh mend ekam dasht shum por aj qysh u zbuluar mika dasht vetem letrat e pasurin asgje gjelozojke nbukuri time gjelozojke qka ka pas njeten time.Pastaj u bona kuror vetem ta pruj ne perendim por aj pa e dhan gjuhen skisjte mundesi me ardh e rexuan zdi saher se Zoti osht i madh eka pa zoti qi aj pom shkatron! Sumka shku as nje dit as nje nat pa lot tum ofendu me fjal tum than qasmos nuk di me thojke burr si une ma nuk gjan situm lejsh dije qi kurr skimuba rahat skisha fuqi as me nejt meta as me lan aq qi um hupi nga ruga shkojke te hoxha ka 3 ose 4 hajmalia mi bike maj thojke duhesh mi majt sedi u luta zotit ni dit e me tha nena ime bi shko prisha letrat as mos tvjen ktu teti e prishe kontakti e bera dhe prej asaj dite aj 1 here u lajmru e thojke qa ka ba ajo maka anulu vizen a o nmend ajooo taman u tregu per letra mu me thojke nuk tdu per interes para krejt qakam pas jakam jap o veq rahat muba… E kam prish korurizimin aj ish kan me nenshkru dhe kish than shpenzimet kamemi pagu aj kurr sen ska ba ska hargjit permua une edhe parat qi ikam ruajt per mavon krejt ikam hargjit mas tina tash umka hi tut qi ma kurr njet nuk rahatohna ose se e gjaj nje piss siq aj qi meka malltretu mefal e zgjata pak por deshta medit aka njerz qi jan provu si une mu kall shpirti se une jam mundue gjith permir e aj me familje mekan lendu per zgjalli ju faliminderit qi mur koh me lexu historin time pershendetje nga vajza e forte dhe e cila e respekton veten.