fbpx

I dashuri me tha"Kam qen i martuar dhe e kam nxen gruan ne tradheti",fryma mu nal ne ato momente, per tri jave kam qene sikur...

I dashuri me tha”Kam qen i martuar dhe e kam nxen gruan ne tradheti”,fryma mu nal ne ato momente, per tri jave kam qene sikur…


I dashuri me tha”Kam qen i martuar dhe e kam nxen gruan ne tradheti”,fryma mu nal ne ato momente, per tri jave kam qene sikur…-Dua ta ndaj edhe une si gjith tjert hallin tim. Jam nje vajz 24 vjeq jetoj jasht por jam e dashuruar marrzisht ne nje djal. Aii asht 32 vjeq jeton ne kosov. Dua ta rrefej ket histori me ju lexues te dashur Dhe duaa nje koment nga ju se qysh me keshilloni a po qfar te vendosi qka te baj se di jam ne hall. Nje dit hyra ne fb me erdh nje kerkes e pranova me shkuajti aii i pari dhe une fillova ti shkruaj dhe keshtu kaluan jav muaj ne vazhduam ti shkrujm njeri tjetrit filluan pushimet erdha ne kosov e lam qe te takohemi u takuam u dashuruam marrezisht dyt dashuria jon ende vazhdon ta dojm me zemer njeri tjetrin vazhduam keshtu te dashuruar 2 vite dhe tash e 3 jav i thash qe du lidhhjen ton me ba familjarisht me tha joo nihera jo u nala tu mendu psee pom thot jo pse spom takon me familje u shukata ne telefon dhe ai me tha fol pse u nale spo fol i Thash se qka me fol te thash mem taku me familje dhe lidhjen ton me ba familjarisht me thave joo Tash spo di qka me fol edhe aj u shukat dhe ja nisi me kajt aj ne telefon I thash psee po kan Spo te kuptoj nuk kerkova diqka qe smujsh me ba thjesht bje takim me familjen tane Me tha Joo sjam tu kajt per ata po jam mat 100 her meta tregu historin time po skom desht met hup se prei fillimit mke hy ne zemer te du ty edhe ja ty ja vdekjen tash smuj ma pa ty ti um plotson mue me tha Edhe une i thash psee qka koka ajo qe uune se kom marr vesh gjat ketyre 2 viteve me tha kam qen i martun Une po e kom zan gruen tem tum tradhtu edhe si kom nejt i kom ik kom ardh ne kosov besoni qee mu nal fryma ne ato momente zdiii shummmm shunmmm keq kam qen 3 jav sjam kan mir dy vite aj eka majt msheft skom dit sen per taa Aii qe dy vite qe asht ndar nga ish gruja vet dhe ende kunor kishin besoni qe spo muj me kuptu ket sen qe 2 vite mu nda edhe ende kan kunorizim se di O zot shummmmm keq e kom perjetu saqe shkojsha ne pun visha banes nisa budallic mu baa Krejt qysh se mora vesh ma heret po jo ky sum ka tregu sen ma heret tash une e dua met djal jam dashuru teper ne ket djal Spo dii qka mee baa Dua komente nga ju dua keshillla nga juu theksoj qe jam 24 vjeqare ai asht 32 oh zot qfar fati kam kshtu Dua tju them qe une jam qik ende qysh me ka lind mami jem aj ka qen i martuar 5 muaj me don pa fund muaa E dua pa fund jam dashuru shummmmm qka me ba spo di qysh me vepru edhe pse e dua me shpirt e dua me zemer ket djal edhe zemra um kan per ket djal harrova ta ceki qe tash mka prezantu me familjen e ti me shkrun Mami ti pa nda me thot qe me pelqen si nuse Aj djali me don me zemer ooooo zot me ndihmoni qka te baj qysh kishit vepru ju po te ishit dashuru ne burr te martuar e ju ende qik. ..I tregova edhe familjes tem qe jam ne lidhje me ket djal po nuk e din familja ime se ky ka qen i martuar nuk muj sme ban goja pun ti tregoj dikujt ne familje qe ky ka qen 6muaj i martun..Kur me tha qe kam qen i martun besoni qe mu nalen edhe rrezet e diellit se qe 2 vite me ta jam edhhe se kom marr vesh hiqq edhe sa het qe folshim per fejes a martes ajj gjeth i ike ksaj teme qka pom thuni me baa.Jam e dashuar marrezisht ne ket djal Po dua keshillla se qka te baj te vazhdoj a po te ndahem e dua shumm me don por per ket martes qe 3 jav kom marr vesh une se 2 vite e ka majt msheft aj se mka than kam dashuru ne ty e kom mendu qe pom len qata stkom tregu se spo du mem ik po du me pas nje jet me ty tash me hec para me ty..dua keshillla nga ju qfar me keshilloni te baj te vazhdoj lidhjen a po ta shkepus e dua me shpirt at djal shpresoj qe nuk me perqeshni por jam dashuruar me don edhe e dua shummm. Shendet per ju dhe familjet e juaja pres keshilla nga ju njerez te mir

';