fbpx

Te dashuren e nxuna ne motel me nje tjeter, i kam detyru ta bejne para syve te mi, ju kam marr rrobat dhe i kam len ashtu te dy...

Te dashuren e nxuna ne motel me nje tjeter, i kam detyru ta bejne para syve te mi, ju kam marr rrobat dhe i kam len ashtu te dy…


Te dashuren e nxuna ne motel me nje tjeter, i kam detyru ta bejne para syve te mi, ju kam marr rrobat dhe i kam len ashtu te dy…-Jom ne nje mosh jo te re diku 40 -tave jom kon i martum kam dy fmi jom nda fmit i kam rrit vet e shkollu dhe tani dyt punojn kan jeten e vet.Une punoj shum po e du edhe jeten mbse tani nuk kam gru.Udhtoj shum vizitoj vende dhe qytete ,kam deshit te pi po jo shum dhe dukem mir e mbaj veten.Para nje kohe tu kthy nga Pr per shpi u ndala ne nje qender tregtare me ble naj birt dhe ne kac nje vajz me priti mir po me pak provokacion ne shikim po edbe fjal….Edhe une i thash “mos moj qik kshtu se une jom tip qe dashurohem shpejt si ne hagare me tha edhe ajo asht per njerz …Kur bera pagesen ne faktur ma shkrujti nr. e tel.Dhe fillum te bisedojm ne telefon ni koh dhe vendosem me dal.Ja tregova krejt jeten time org. dhe i thash qe ti po md pelqen per relacion jo per qejfe.Edhe ajo me tregoj qe ka pas nje lidhje po qe nuk ju ka shku asht e lir dhe fillum te takohemi shpesh.Kur e pytsha ku me te marr me thojke para shpijes vet …Dikur ndrroj me thoshte te sheshi,her te ky kafiq her te kjo rrug …po nuk e merrsha tragjike pse ndrroj veprim .Nje dit me thirti me tha qe ka nje hall dhe qe urgjent i vyn 300 euro se ka problem me menagjer per nje humbje dhe per 40 minuta ja qova ishte ne vendin e punes.E pyta deri sa punon tha deri 4 po sod tha smund te dal se djali vllaut ka ditlindjen e par dhe po ja festojm familjarisht i thash ok.U nisa per shpi po thadh ajt po shkoj deri qytet te saj ti pi nja dy birra dhe aty kam edhe shoqri tjer dhe shkova.Tu nejt me ta me ra ndermend thsh qysh mundet me bo humbje 300 euro per nje orar dhe tu mendu nu kerkova falje shoqris dhe u qova .Tu kalu te rrethi e pash ate te ndrequr tu prit aty e ndali makinen para nje marketi dhe nuk vonoj erdhi nje golf i zi dhe ajo hyri .U nisen drejt prishtines dhe drejt e ne villa ne f.k.Ata hyn hyra edhe une hyn ata ne ato garazha une makinen e ndala para garazhe dhe tu mbyll dera e garazhes u futa mbrenda.Fillimisht e alivanosa at djalin dhe adhtu hym ne dhom te tret tu e ngre zhag at tipin.Hym aty u kfill aji folem e kuptova krejt i mora 300 eurot e mija ja qela kuleten ati tipi i kish pas veq 20 euro ajo ne qant i kish pas edhe 200 tjera ju a mora tana ju thash deshnu e ben dhe ju mora edhe rrobat.Ati tipit i thash per mos me te maltretu ma shum a e ki dit qe une jom me kete ma pranoj tha po po kjo me ka thon e kam hut,papak.I thadh ok.une mbaj pak mjeker dhe maqinen per me e mirmbajt e mbaj ne makin dola e morra e asaj i thash ty nuk po te maltretui i kishte floket e gjata po veq ja bera nja 4 vija dy nga para dy nga mbrapa ne 0 ne form kryqi dhe dola i mora rrobat e tyre dhe heca i lash efhe pa rroba.Kshtu qe ju djem e ri runu ka pak prej hutave e papakave qe ju thon ato se ka edhe asi qe paraqiten asbtu ama jon Luana.