Grus po i vin sms dyshues, me thot "Qeshtje pune, jemi koleg" une i besoj por vajza me ka... | Histori Të Jetës
koleg

Grus po i vin sms dyshues, me thot “Qeshtje pune, jemi koleg” une i besoj por vajza me ka…

Grus po i vin sms dyshues, me thot “Qeshtje pune, jemi koleg” une i besoj por vajza me ka… – Pershendetje per gjith lexusit e ksaj faqe un jom i djal nga kosova jom 26 vjet kam nevoj per kshillat e juja e sidomos te femnave si e din pse mun me kan kshtu jam i martun se 6 vjet 4 vjet kam jetu me gru e se dy vjer ajo u ne itali mer shtatzan e tha a let mi shtin familja letrat un i thash jo edhe u nga shpierija shkoj ne shqipri e ja kishin fut letrat po pa dijenin tem un punojsha dertimtari e me muncit e mijs gjdo deshir ja kam plocu ja kam fal dashnin mat madhe bot po u qu shkoj prap tha un po iku per itali e nuk e kam men me te vet iku shkoj fillum me fol mir bolll si gjith nuk dryshoj lindi ni vajze yll asht edhe e xhet ni pun aty dhe meshkuj dhe femna po do dit mir u bana xheloz ma la tel hap folkr me ni djal po ishte pun u kuptojke kalun dy vjet pa u pa edhe ja nisen kofliktet u qu erdh mas dy vjet dhe u martum banum kunor shkum deti 1 muj dit ja nisa me dyshu te tel i saj ajo dilke un ja kontrollojsha ja nisi po i shkrun po kjo shik a i kum pa un e i fshit sms e dy her treten her i thash tha po me shkrun per pun e sekretar merret me letrat e tanve me orte e punes po mir iku ne itali tash prap fol mr ta i shkrun gjdo dit aj e veq po rrim tu grind me ta fjal mi qo qa te fol me ta e thot si nuk jam trathtare e kam shok te pune po kjo e ka pas me shefen e vet ni aksident trafiku aj prap merret me dukumenta saj a mun vllazer motra a me ju ba kurban qasaj qike si kur me she kamer me thirr babo e knaqet krejt un i tham fjal te mira ajo thot qe* lo* buda** ma hangsh b…. un kthena i tham nuk u mir qetsi veten se dhe pak u bashkum e ķem me jetu te lumtur e i pata ble lloj lloj kpucash e telefon e rroba e gjdo nat jom dal darka me ta e kur bishum ne shtrat thojke me qen se kum ba moti spo kam njenja ajo nuk kish njenja as durt qaf me mi qit e jom shum keq spo di a me ka trathtu a jo se un e du boll ajo mu hiq e gjith me thot si nuk te du po un i tham pp rren se me don dhe ti mu a me u ba kurban fmis tem me jetu per ta e asaj as kur shkoj ne itali mus mi fal dashni ma kurrr ju lutem me jepni nje ksilll zoti ju rujt tanve.