Grun tem e du edhe ne gjume, e kam afer vetit nje njeri qe s’ma ka kqyr as kerrin as shpijen! – Histori Të Jetës

edhe ne gjume

Grun tem e du edhe ne gjume, e kam afer vetit nje njeri qe s’ma ka kqyr as kerrin as shpijen!

Grun tem e du edhe ne gjume, e kam afer vetit nje njeri qe s’ma ka kqyr as kerrin as shpijen! – Anonim! Jam 23 vjeq jom kan nlidhje me ni vajz ni vit jem njoftu rasisht kem pas shoqni ishte e sjellshme e dashur e kulturume mpelqente shum edhe i propozova tme pranoj si te dashurin e saj pas ca kohe mpranoj edhe filluam lidhjen e prezantova nfamiljen time familjes i pelqente shum dhe mdhan perkrahjen e vet tvazhdoja me tutje me te ajo me donte jashtzakonisht shum dilnim shpesh pinim kafe e dergoja ne shtepi te prinderit e mi ajo ishte shum e urt sillej shum mir, un e doja shum por kurr nuk ja shprehja dashurin se thoja ndoshta i rritet mendja ose diqka vendosa edhe i propozova fejes edhe ajo mpranoj menjeher bisedova me prinderit e saj ishin tpajtimit tash ka 3 muaj qe jem te fejuar dhe shyqyr zotit qdo gje shkon shum mir ajo mngon gjithmon mkupton qfardo qe i them un shum e du se e bon vetin me dasht se mka dasht pa kushte gjithmon thoshte me rensi tjem shendosh mka dasht qysh jum kan si person jo per kushte e pasuri si ka interesu as kerri as shpija po veq un per kto jom krenar qe e kam afer vetit un po quditna me disa ktu mendojn qe dashurija asht loj kum gjet ma mir tash un pe lo tfejumin kjo so fer po menoni mir qa jeni tu bo menoni qe keni me kriju familje me dika kini kujdes si silleni se jeta asht e gjat kjo historija e ksaj vajzes qe e ka lon tfejumin nks e vet ka shku ngjermani qysh pe tradhton mka lan pa tekst seriozisht. Un perveti besoj qe e kam gjet fatin tmi nermal qe jeta ka batica e zbatica ka probleme po gjithmon duhet me menu qa me bo jo vetem me vepru un tfejumen e du ne gjum kto e kom zgjedh per gru per nan tfmive tmi dhe dhasht zoti tjemi bashk teri nfrymen e fundit qdo problem ta tejkalojm bashk.