Gruaja ime ka 3 vite qe ka shku jasht shtetit me jetu me vajzen, por ka fillu me ndryshu me thot se...! | Histori Të Jetës
jasht shtetit

Gruaja ime ka 3 vite qe ka shku jasht shtetit me jetu me vajzen, por ka fillu me ndryshu me thot se…!

Gruaja ime ka 3 vite qe ka shku jasht shtetit me jetu me vajzen, por ka fillu me ndryshu me thot se…! – Pershendetje per te gjith lexusit kam vendos me tregu historin tem jom ni djal 26 vjeq kam shum probleme un jom martu se 8 vjeq po tash 3 vjet gruja jeton ne gurbet un kosov dhe un jom tu prit vize gruja u ardh me ka vizitu se 3 vjeq veq ni her un e du shum po asaj i ka hup dashnia per mu kur ke veres shkum deti i bleva tel i bleva lloj lloj dhuratash u qojsha ja bajsha buken ja bajsha kafen e fshisha banesen te plazha i thojsha pusho un merrem me vajze edhe thojke ste du un nuk i besojsha kur ni dit ja kontrollova tel 4 numra te bllokun thash kush jan kta tha jon kolege te punes po tha i kam blloku se nuk kam dasht me fol me ta dhe i besova kur skish njenja as me me perqafu se 3 vjet pa me pa nuk kish njenja un e doja shum hini po i shkrun i shok i punes un tu ba xheloz ja morra ata numra iku kur shkoj ne gurbet un po i percelli sa rrike me mu rrike me ta veq ma bajke rrafsh mu edhe kur i nat me erdh i sms pi saj gjith× un u merzita thash un tu ba gjith qa per ty ti po me trathto u munu me u arsyt dhe ja morra what app i shkruj ati fol tha a me the mus me te shkru se me kontrollo burri yt u prishum me grun 2 muj dit pa fol kur qitash i dit u pajtum fjalt e saj jan a po munohesh me me ba k**v a ja ka nis te puna po munohet me ma deshmu jo me kamer jo kshtu po prap ja ka nis me hi me ta ka ni her ban qef ne dor me mu thot jom.merzit rren po me merr gjumi e len tel hap ma von e fik hin me ta jom shum gjendje te keq un kurr jet skam pas femen tjeter as nuk e kam trathtu kurrr un jeten jom gjendje me dha per ta ajo mu as nuk me fol thot pse po shkrun pse po me fol un i than baj gjith qa per ty ajo prap po mu doket u me ta un i lutem gjo sekond nuk po muj un e trathtoj se nashta dhe un me gjet tjera isha ba si ajo po un spo muj nuk po di a me duru per fmi mus me la fmin tem me lu gjith kush me ta po kam frik mus u e paq edhe veq po e hupi grun e fmin po nese keni munci a me prit vizen e me duru deri te nxa me fakte kur te nxa me ja marr vajzen e me i than shko me ta se dyshimet e mija kokan kan te verteta ju lutem.mus ofendoni mus me shani se nuk e dini qa u me te met fmija ne mes te rruges un jom gjendje me i dha syt e ballit per ta u qojsha gjum tu e puth tu qa mi kry saj tu ba foto me i kqyre kur me nerr malli kur tja qoj thot o id***me qo foto jom met ne mes te rruges aq shum.e du kur e di si u tu fol.me ta trupi mu dridhet jom.munu me ja ba vetit rrafsh po as i sekond smuj pa ta un jom fiksu veq nta smuj as fol me tjera as nuk me itereso beso femnen ma te bukur bot me ma pru un veq per gru tem kam sy gjo sekond ja kushtoj asaj ajo mu jo vajza u e vogel pp me don shum faliminderit te gjith ata si me dhajn ni mendim se jam ne halll.