Filloj me qajt dhe mu perkul qe mos t'i tregoj Burrit te saj se do ta leshoj dhe i mbesin femia jetima, s'kam mujt me... | Histori Të Jetës
mu perkul

Filloj me qajt dhe mu perkul qe mos t’i tregoj Burrit te saj se do ta leshoj dhe i mbesin femia jetima, s’kam mujt me…

Filloj me qajt dhe mu perkul qe mos t’i tregoj Burrit te saj se do ta leshoj dhe i mbesin femia jetima, s’kam mujt me… – Po ju shpjegoj nje histori timen, edhe pse esht pak e cuditshme ndoshta shpresoi qe nuk do ta keqkuptoni u pata njoftu me nje vajze “grua” permes fb para dy vite ne fillim kur u njoftun ajo me ka ardh me pranu ne fb me ni profil tjeter pra jo ne emrin e vet ni profil pa lidhje kemi fillu kemi fol ni koh edhe bised edhe shkr** edhe me kamer me te kam qe ne lidhje dikun 7-8 muj ne fillim kemi fol vetem fb pas pak muajshe me ka humb kontakti reth ni muaj, pastaj prap mu ka lajmru por jo me at profil po prap me ni profil tjeter kemi biseduar dhe pas pak kohesh jemi pajtuar dhe jemi takuar disa her kemi nejt bashk vetem kemi nejt kemi shkembyer puthje jo me shum ne benem plan qe te fejohemi dhe te martohemi bashk ajo vajza me thojke qe jam virgjine dhe qe esht dashuruar shum ne mu. Ne kohen kur veq u njoftum edhe live dhe u pajtum per nje fejess e murr vesh edhe familja jem per ket lidhje ajo me tha qe ka marr burs dhe do te shkoj ne vien per te kryer masterin pas disa mos pajtimesh u pajtova qe ta pres 3 vjet ose ta gjej menyren te shkoj edhe une ne vien ne menyre qe te jemi bashk deri sa ajo ta kryn masterin. Diten kur ajo sipas saj esht nis per vien qe ne realitet ka genjyer sepse ska pas as burse as ska udhtu per vien-austri mas disa oresh me ka lajmru kinse kam arritur ne vjen dhe nuk e ka telefonin me vete mka lajmru brej telefonit te tetes se vet pas keti udhetimi qe ajo ka ber kinse me esht largu dhe nuk kontaktojke shpesh me mu me arayetimin qe ska tel te vetin ende, pra u munojke mem injoru dhe me ma lan fajin mu deri sa para disa ditesh mas udhtimit te saj e zbulova qe ajo kishe qen e martuar dhe qe kishte 3 femi e zbulova te gjithen dhe ja thash per mes telefonit edhee pse smujta me taku live me filloj me qajt dhe mu perkul qe mos ta merr vesh burri se do ta leshoj dhe i mbesin femia jetima, une i zbulova te gjitha e zbulova qe ajo ishte e martuar qe me kishte genjyer edhe emrin e vet edhe te gjitha por e fala shkaku i femime te saj qe ni vjet e sa nuj kur skam mujt me pa live shum kam deshir me pa reagimin e saj mos te harrojme kur une jam takuar me te ajo ka ber shum mas meje dhe skam pa azgje te dyshimit as unaz as azgje deri ne momentin kur e zbulova permes fb ne foto me burrin e saj dhe ja dergova fotet e njof burrin e saj aj esht polic ju lutem me thoni mendimin e juaj.