I tregova qe jam i martuar, m'tha "S'me intereson asgje me teper veq dua knaqesi ne shtrat me ty", jam pendu se... | Histori Të Jetës
S'me intereson

I tregova qe jam i martuar, m’tha “S’me intereson asgje me teper veq dua knaqesi ne shtrat me ty”, jam pendu se…

I tregova qe jam i martuar, m’tha “S’me intereson asgje me teper veq dua knaqesi ne shtrat me ty”, jam pendu se… – Pershendetje se pari, jam lexues i rregullt i faqes tuaj dhe dua qe ky tregim te postohet ne kushte anonimiteti. Jam 45 vjeqar jam i martuar dhe kam dy femije dhe punoj ne nje organizat, ne vitin 2008 ne nje qender trajnimi permes msn asokohe fillova te bisedoj me nje femer, te nesermen e lash te takohemi te pime kafe ku ashtu dhe beme, mirepo kishte ardhur ajo me nje veshje provokative aq shume sa edhe ishte e bukur teper. I tregova qe jam i martuar dhe qe skam qellim asgje tjeter pos si shoqe, tha ok por me vone ne msn tha dua te takohem prap po jo si shoke dua me teper une prap ja thashe qe sguxojm te dashurohemi se jam i martuar po ajo insistoj dhe tha qe sme intereson ajo pune thjesht pom terheq dhe dua te dal me ty poashtu nuk te kerkoj asgje me teper veq knaqesi ne shtrat. Diten tjeter u takuam dhe kaluam disa ore ne njerin nga motelet e Prishtines. Ashtu jemi taku disa here me te deri sa e gjeti nje djale per lidhje serioze, prej ateher me se kam penguar. Problemi me i madhe eshte se nga ajo kohe e deri me tani kam fjetur me 70 femra me sjam ndalur kam kaluar me femra te cilat duhet lutur pastaj me ato qe spresin dy here me u thene e deri te ato qe kerkojn vete lidhje. Asnjeres deri me sot si kam premtuar asgje me shume pos lidhje sekrete. E di qe keni mem kritiku po pasi edhe une vet vehten po e kritikoj ska lidhje se tani po e ndiej vehten keq per ato pune edhe ju me kritikoni e me shani. Gruaja qe e kame nuk e ka merituar per asnje moment qe une tia dredh prapa shpine ka qene e mire me mua prej dites pare e deri me sot. Gjithashtu kete tregim e di qe do ta lexojn edhe dy shoqe te mijat nga fb te cilat tani me si kam shoqe e pse as vet arsyen se di, ndoshta kane menduar qe dua diqka me shume nga to dhe me kane bere bllok po ne asnje menyre ajo sme ka shku ndermend pasi tash po behen afer 3 vite qe une me nuk dal per aso punesh. Ju kerkoj falje per kohen e marre dhe ju pershendes kaloni bukur.