fbpx

Familjes time ju tregova faktet qe burri me tradhetojke, vellau me beri per spital,tani jam martuar me tjeter por e dashuroj nje djal i cili me ka...

Familjes time ju tregova faktet qe burri me tradhetojke, vellau me beri per spital,tani jam martuar me tjeter por e dashuroj nje djal i cili me ka…


Familjes time ju tregova faktet qe burri me tradhetojke, vellau me beri per spital,tani jam martuar me tjeter por e dashuroj nje djal i cili me ka…-Përshëndetje Histori të jetës edhe unë dua të ndaj historime time por ju lutem Anonim jam një vajzë nga Kosova por që jetoj në Europë unë kam pasur dy dështime në jetë por zoti ashtu e tha mirëpo në dështimin e dyt zoti më fali një vajzë por unë kisha probleme me ish burrin sepse aj e donte një Vajzë tjetër kishte qenë i fejuar më parë me të dhe më kishte treguar arsyet përse është ndarë por më pas e pash se më kishte gënjyer u fejuam dhe ditën e fejesës kur ndërruam unazat u bëra pishman sepse ish burri nuk kishte fshirë asnjë foto a po të kaluarë me ish te fejuaren e ti edhe kishte qëndruar kinse 4 vite e pak muaj i fejuar por edhe kjo gënjeshtër e kuptova se kishte qën i martuar me të dhe ky e dashuronte ende por hajt për hatrin e familjes hajt për hatrin e vajzës më pas një kohe mora telefonin e ish burrit dhe po shkruante shoku i tij,por aj nuk e dinte që jam unë dhe pi fliste për Facebook-e Fake për vajzën që donte ish burri mora faktet ju thash familjes time vëllau bëri dhu në ndaj meje ndërsa familja e ti duke thënë se mund ta ketë bërë për inat,dhe familja ime nuk me besonin me muaj te tere ju thoja mami me besonte gjithmon dhe motra ime pastaj pas ca muaje me kuptoj pak dhe babi por nuk lejonte ndarjen sepse flisinin njerzit por ndodhi si ndodhi vellau me beri dh un aq shum sa qe isha komplet shenja te zeza ne trup dhe me pas me polici e keshtu mirepo u ndash mbaroj me qetsi pas ca kohe u lidha me djalin Qe kisha dashuru per shum vite dhe aj ishte dakord per qdo gje per vajzen situaten e kshtu sepse aj e dinte se edhe pak gjëra kam duruar edhe per te por qe familja e ti me pranuan mamaja pak me ngadal por me pranoj dhe ajo por pas 5 muaj e ca ndodhen ca gjera dhe u ndam por tn jam e martuar dhe po pres nje femij por aj mbeti mbrenda meje spo e harroj dot do te dua gjithmon mos e harro kte.Ky djali qe un dua eshte nga shqiperia por nuk po e them se nga cili vend nuk me linte te kontrolloja asnjeher telefonin e ti por timin e merte okej s kishte problem ja dhuroja mere shikoje sepse skam gjë Kur dilnim te shetisnim shikonte vajza,goca tjera dhe me thoshte eeuuuhhh sa e bukur por mir me pas e lash qaja qdo dit kshtu me thoshte se me dashuronte por pas ndarjes e kshtu aj u rikthye prap tani me tha me prit 1 vit pastaj ja dhash lajmin Qe po pres femi me tha heke femiun dhe vazhdojm bashk nuk e bèra normal.Por dua ti them Qe perjetsisht Do e du.Ju Faleminderit per Komentet mendimet e juja.