Familjen tem e kom rrejt qe t'fejumen e kam virgjine se Une nuk i kqyri shum kto sene si perpara, tash... | Histori Të Jetës
e kom rrejt

Familjen tem e kom rrejt qe t’fejumen e kam virgjine se Une nuk i kqyri shum kto sene si perpara, tash…

Familjen tem e kom rrejt qe t’fejumen e kam virgjine se Une nuk i kqyri shum kto sene si perpara, tash… – Pershendetje jam ni djal 29 vjeqe kjo qe mu ka ndoll mu isholla as dushmani nuk i ndolet. Ja nisa ni lidhje me ni qik me msit u njoftym i ndrym numrat kena foll 2 muj un jetojsha maqedoni aja belgjik mas 2 muj erdh me boben e saj mu njoftu live jena pa jena pelqy dhe e banum fejesen qata dit aja qika nejti 1 jav qdo dit kena dall me shetit um hini ngjak u dashurova shum shpejt aja um kalzhoj kalumen e saj un ja kalzhova temen po e kalumja saj ish kan shym pshtjelt kish pas dikan e kish desht shum me zemer po nuk me interesoj shum n filim mu doke qik e urt e shpies se ashte me mbuless po u khy belgjik na dit e nat kena foll dhe kur kena flejt telin qel e kena majt n filim edhe aja ka pas fb t vetit po mu gjith um ka hanger diqka mrena se kja n fb pom tradhton ni nat nejta deri von dhe i hina diqysh n fb sajna ja vjela pasin po nuk vrejta naj sen qe pom tradhton n filim mka kalzhu qe nuk asht e virgjere nuk i kqyri shum kta sene si per para qe i kan kqyr t vet nuk e kan dit qe nuk asht virgjere nesrit kur u nisa n pun ma bani qe ka me shku te shoqja vet i thash ani shko Tu shko te shoqja vet telin e ka pass qel masi ma nali i ka shkru ni djalit n fb qe ka mri me ja qel deren un qat mesage e pash u bona teper nervozz edhe e thira ja bona ku je per momentin ma bani jam te shoqja me ja paa beben i thash bere ta sha edhe un beben ja nisi mem bertit pse te ski besim mu a qka i thash nuk kam se masi e ke nal me mu ki thir nje tjeter mashkul sigurt jom qe nuk je te shoqja jote ma nali telin dhe me bani ma teper nervoz kur mbas 10 minuta ma qeli ish kan tu prit bus i thash e di qe mke rejt e di qe ke baa bee rejshum po pse ma bane qeto a menofte qe jam budall a qka nejse ma pranoj tha jom kan te ni shok se kam ma teper nejse diqysh me shum perlone e harova qet gabim qe ma bani erdh koha un mi shky n belgjik u martym qysh jan adetet familen e saj e rejta familen tem e rejta qe asht virgjere nejse mbas 2 muj marteses ja mora ni nat telefuni me ja kontrollu kur e pash ni video me ni mashkul qe e ka thir n banes kish flejt me to ja nisa me vet mi bertit deri sa ma pruni qe edhe me shajt mi than ku** se aty ne video ish kan data qe kur e ka bo videon masi u khy m vend vet mas fejesen qe e kena bo aja e kish thir qat djal n banes t vete edhe tjera here e kish shku vet pa dit un krejt mi pranoj um tha qe sa jena kan t fejun nuk tkam desht qaq shum po tash um ki hi n zemer besimin nto teper e kom hyp babes vet i kum kalzhu qe veq mka tradhtu si kom thon qe se kum mar virgjere tash asht 7 zan 1 muj po un ment i kom krejt qysh mu ndaa pi ksajna veq ni sen pom mban mes me lan qe asht 7zan nuk kam qef fmien me lan jetim pa bab ju kisha lyt mem than naj kshil se as vet spo di qysh me jetu se kum haru gjum naten me baa qysh duhet veq ri tu mendu se qa bona mu mem ndoll tradhtia.