Burrin e dua shume e jep jeten per te, pom pengon diqka se e ka organin e vogel e deshta me...! | Histori Të Jetës
organin e vogel

Burrin e dua shume e jep jeten per te, pom pengon diqka se e ka organin e vogel e deshta me…!

Burrin e dua shume e jep jeten per te, pom pengon diqka se e ka organin e vogel e deshta me…! – Pershendetje arsyeja kryesore qe un vendosa ta ndaj historin tem me ju esht qe me duhen kshilla e sygjerime miq e mikesha ju lutem te mbetem anonime jom nje nuse e re e martuar pak koh me par jo shum por burrin tim e njoftova ne fb normal edhe qe nga sekondi i par qe filluam me shenu hiq pa u pa as ne foto e as ne camer por butesia qiltersia e sinqetiteti i tij me beri thjesht te alivanosem pas tin keshtu e keshtu kaluan orë,javë edhe muaj por dashuria jon veq e arriti kulmin keshtu qe ne i bem se bashku ne diten e njejt te gjitha takim fejes e edhe martes prap dashuria ishte e fort dhe shum e madhe dhe vazhdon te jet e njejtt por disi pata deshir mem kshillu dikush qe din un shummmm jom e lumtur vdes per burrin tem ne kejt aspektet me të nina si ne filma e ne ënderra veq lumturi fat e gezim kam me burrin temm edhe jeten e jap per të qaq qe esht perfect njeri ama e ka organin gjinital pak sa te vogel e dashta me e dit si me vepru qe me pas mundesi me ja bo me te madh nashta so aq aq problem ky kur e kena gjith kete dashuri e kete harmoni po si do qe te jett ma mir pak ma i madh do te ishte me pas pasë,ok un e di qe ketu dikush ka me me ofendu dikush ka me me shajt e bla bla bla po hiq ama hiq se kom gajle un e dua princin temm qoft edhe veq 10 cm nese e ka po kur ka perparu kaq shum teknologjia e shkenca e mjeksia pse mos me e provu shembull ose me me kshillu dikush nga ju me ja bo ma te madh a?? Nejse se e zgjata e u qela kejt po besomni qe tu lexu shum e shum histori ketu e more kete guxim pa i mendu senet tjera e ju qe me kshilloni flm ju qe me shani e edhe me ofendoni prap flm thjeshtt un as nje her se lë burrin tim pavarsisht te gjithave ama esht veper humane kur i jep dikujt këshill kur aj ose ajo ua tregon ndonje problem ose ndonje histori e kejt ne fund Respektt prej meje …