fbpx

Familja me martuan pa deshiren time, jetoj ne Amerike por burri me maltreton shum, kurr se deshta kete njeri por per hater te...

Familja me martuan pa deshiren time, jetoj ne Amerike por burri me maltreton shum, kurr se deshta kete njeri por per hater te…


Familja me martuan pa deshiren time, jetoj ne Amerike por burri me maltreton shum, kurr se deshta kete njeri por per hater te…-Pershdetje jam lindur ne kosov dhe rrita ne kosov nje familje te mir me bab im ishte rrit jetim pa nane dhe prinde mi ishin te varfum me shum femi. Fillum te rritem me fejuan me shkus per nje person qeh kurr nuk me thojka zemra me kan me te me fejun Moshen 16 vjeqe pash kah pergaditen me than po kem musafir nuk disha qka po bah mami im me thot pastroj vendi kem musafir erdh djali tezes nega ushtrija mami im trgoj qeh po fejohem neser ty kuptova u merzi qava shum thosha nuk martohem me ta prap si prap me fejun maas disa koh aj fejuari im doli ne Amerik une meta ks thosha shalla nuk munde mem marr mori pas 2 vitesh imigrova si imigrante me veshtersi po erdha new york Ketu nuk kesha as ken familes as te afur perveq nje kunat halles ajo mudok si moter martum pah dasm pah gja burri filloj me forc sjellka Dhum me mu me rreka meta fill shtatzan Me fali zot nje djal isha re dhe nuk hezoja dhe aq tani para dhe 3 femi tjert muh bah 4 me femin vogel hezoha mas 7 vitesh shkova ne kosov per heren par me pah familjen u gezova po dhe qasha shum pri gezim as shum merzi kur ktheva tu nejta veq 3 dit te familja im3 te burri u ktheja prap new york ae kisha lana beben 6 mush prap merzit keq qasht skisha kan tan kohn banes mee femi burri nuk me kiptoka hiq nuk me doka me rreka mu dhe femin per gjdo her fillova me shendet ankohem me dhimka kryt per gjdo dit qasha Shum skisha sa kan me fol sa telfin me fol me kan byllum banes per dit ma veshtir fillova te kuptoj jeten se martova re 18 vjeqe isha bukr burri veshti xheloz qeshtu haj me det o zot kushte nuk kisha hiq se nuk punosha vusha pri veshkav per 10 vite nuk me dimoka me mjeksi spse nuk disha gjuhen fillum femija rrite kuptoj jeten fillova me punu pasha madhi zot sa nje dinar nuk ma leka me pas une me kotrolloka shum me keq perdorte me rreje mu femit qeshtu per gjdo her kur bajka mardhanj me muh bajka si me dhum nuk meh leka muh knaq mas 15 vitesh martes rash kontakt me nje djal aj ishte kosov shkruja meta me hotmail.com dhe me diten par qeh shkrova me maltretu zemra per tah shum djeva shpirt nisht kisha me shku ks dhe takova pushim veq dy her me hyn zemre shum dhe ty kuptova dashurija qka asht aj ishte bear une martum ktheva mas me mungojka shum asht mashkull veqant qeh dashta me jet ma kurr nuk mujta me taku mas do hoh hupi kotakti mera muh lamru mas 5 vitev me nje fb shoki me tha kam deshir te pih kaffe me tu se disha kush a se nuk me trgoj me fillim kish frik mos a burri fb temi dikur me tha jam leo oooo sa gezova po aj martu ka dy vajza ma kurr nuk takov po sid paar burri jem me qasi budallaqe ka me kry kam foto ti seh meka tradhtu gjat gjith jetes me zeZake shkina spanjoll shum shum se pas foto ne telfon jeta ime vujti shum po hatri prindev jam meta deri sod po kurr knaqm sjam meta sjellt keq me muh me femit kan shum histori jets vujtje po nje me kan muh gezu flm zoti kam femit mir shnosh jan rit punoj dhe shkollojn Kisha pas deshir me pas nje Vidjo me degju si ban per mih respek nega new yorki.

';