fbpx

Fale kesaj faqe un kam gjetur dashurine e jetes , Esht nje femer qe nuk kam fjal ta pershkruaj gjendjen e saj shpirterore esht e vetmja qe

Fale kesaj faqe un kam gjetur dashurine e jetes , Esht nje femer qe nuk kam fjal ta pershkruaj gjendjen e saj shpirterore esht e vetmja qe…!


Fale kesaj faqe un kam gjetur dashurine e jetes , Esht nje femer qe nuk kam fjal ta pershkruaj gjendjen e saj shpirterore esht e vetmja qe – Mirmbrema ju uroj te gjithve fat e lumturi..te lutem anonim,,,un jam nje djal nga veriu kam qen i martuar dikur,,por jam ndar dhe ne ato koh po perjetoja makthe dhimbje,,e lot,,isha ne nje bot qe veq dhimbje kisha,,fal kesaj faqe njoha dashurin e vertet te jetes time,,nje dashuri qe sot e e dua aq shum sa nuk di si ta shpjegoj,,sepse ska fjal,,ajo qe ndjej per te ka kaluar kufirin e dashuris,,,flm Allahut , qe ateher kur kisha humbur shpresat e jetese shpresat e gjithckaje,,emigrova ne ate koh veq te harroj ishin,,,dhe isha nje rrobot nje njeri qe fliste me hijen e vet dhe shoqeronte loten e gjdo nate plag e dhimbje,,,rastesisht smund te them sepse allahu te sjell ateher kur se pret,,,i drejti vuan por fiton,,un jam me i vogel se a,,,qe sot jam njohur me te por mosha eshte thjeshte nje shifer,,flm Allahut familjet tona pranuan dhe sot vazhdojme te jemi bashk,,,dhe pse jemi ne dy shtete te ndryshme ,,,por largesia po me vret shum …e dua me shum se jeten time ,,,ajo eshte nje motiv nje forc,,gjithcka,,,fal saj njoha dashurin e sinqert boten e dashuris,,,eshte nje femer qe nuk kam fjal te pershkruaj boten e saj shpirterore,,eshte e vetmja gje ne jeten time kaq te bukur kaq te shtrejte,,,fal saj jam i lumtur fal saaj buzeqesh e dashuroj me mish e me shpirt…zemer flm qe erdhe ne jeten time ,,,do mundohem ta shperblej me lumturi sepse e meriton zemer ,,,kemi nje bot dhe nje shpirt,,,u njoha ne kte faqe me te dhe ju flm shum stafit te histori dhe jeta jeni te mir,,,,ju uroj nga zemra te gjithve fat e lumturi,,,Allahu qoft me ju Allahu ja u mbusht shpirtin me lumturi,,,mos pendohi kurr nese tregohi te sinqert ne jete sepse Allahu ja u shperbelen ,,,respekte te gjithve ,,,zemer flm qe me bere te jetoj per ty flm jeta ime ,,,,me mumungon shum te dua,,,, Fale kesaj faqe un kam gjetur dashurine e jetes , Esht nje femer qe nuk kam fjal ta pershkruaj gjendjen e saj shpirterore esht e vetmja qe