fbpx

Jam shum i lumtur qe po vdes per ty , Kur ta marresh vesh per vdekjen time ti mos u merzit per mua un do te jem duke u lutur ne boten tjeter dhe

Jam shum i lumtur qe po vdes per ty , Kur ta marresh vesh per vdekjen time ti mos u merzit per mua un do te jem duke u lutur ne boten tjeter dhe…!


Jam shum i lumtur qe po vdes per ty , Kur ta marresh vesh per vdekjen time ti mos u merzit per mua un do te jem duke u lutur ne boten tjeter dhe – Un jam nje djal ..jam 34 vjec nga veriu…kam qen I martuar..por njoha nje engjell sa me beri te dashuroj perseri me beri te njoh dashuri. E vertet te kuptoj se gjdo te thot te jetosh per nje femer ju lutem mos me paravjykoni.. Ja vlen te vdesesh per nje femer doja te thoja A…flm qe me bere te jetoj per ty dhe te vdes per ty…lamtumir e dashur me fal qe po I jap fund jetes time por jeta ime ska kuptim pa ty po vdes dhe jam shum I lumtur qe po vdes per ty me lot ne sy po te shkruaj e dashur me fal se nje gabim me kushton jeten do te dua dhe ne boten tjeter ..linsa nga nje femer ajo eshte nena ime dhe tani po vdes nga nje femer ..A…zemer mos me harro te lutem ..ju lutem mos paravjykoni sepse vetem zemra ime w din dhimbjen… Allahu qofte me ju …zemer te dua dhe do te dua ..sk gje kur te marresh vesh per vdekjwn time mos u merzit…. Do lutem dhe ne boten tjeter ..fat e mbarsi zemer ..a e shtrejta ime sa Mir isha me ty te dua dashuria ime e perjetshme …..meriton shum me shum se un por nje gje e di se si zemren time kurr zdo e gjesh te kam fol me mish e me shprit.. Me sherove nga nje dhimbje dhe me bere te jetoj dhe te vdes per ty. Te dua mos me harro te lutem do e kuptosh nje dit qe te dashurova pa interes te dua te dua fat e maresi lamtumir dashuria Ime e pamundur…. Po vdes sepse kam shum dhimbje nga kjo ndarje me Mir te vdes sepse jeten time ta fala ty vetem ty….respekte te gjithve ju uroj fat e maresi ne kte jet ….te desha e shtrejta ime A…lamtumir.. Jam shum i lumtur qe po vdes per ty , Kur ta marresh vesh per vdekjen time ti mos u merzit per mua un do te jem duke u lutur ne boten tjeter dhe