E thirra burrin e te dashures te burrit tim,ai me tregoj per tradhetit qe keta dy kan bere,aty erdh edhe e dashura e burrit dhe me tha... | Histori Të Jetës

E thirra burrin e te dashures te burrit tim,ai me tregoj per tradhetit qe keta dy kan bere,aty erdh edhe e dashura e burrit dhe me tha…

E thirra burrin e te dashures te burrit tim,ai me tregoj per tradhetit qe keta dy kan bere,aty erdh edhe e dashura e burrit dhe me tha…-Pershendetje per te gjith ju . Edhe un dua te ndaj historin e jetes time qe me ka shkatrru perbrenda. U njoha me nje djal vitin 2011 ,kaluam se bashku u dashuruam u fejuam dhe ne fund dhe martesa . Ishim shum te lumtur u bem dhe prind qe eshte ndjenja me e bukur per qdo njeri sidomos te behesh NEN eshte diqka e veqant . Burri me punonte me nje fabrik skishum shum te ardhura por as nuk kishim probleme financiare te dobeta , me von ai filloi te punoj si taxist un nuk e deshiroja ket pune aspak sepse nese je taxist ke oferta me te medha me femra dhe te bjen me qdo kategori te femrave te punosh. Mirpo nuk kishte rrug tjeter .Si filloi me ket pun na ndryshoj jeta jon sepse nuk kishte kurr nje orar te caktuar ndoshta sa po vinte ne shtepi e thirrke ndokush dhe u desht patjeter te dal ne pune . Filluam me shum te ngrindemi sepse nuk kishte kujdes per mua dhe femijen i interesonte vetem puna. Ne veren e kaluar 2019 dyshova se me tradhton dhe vendosa te kontrolloj telefonin e tij asgje nuk gjeja qfar me interesonte. Nje nat gjeta nje foto te nje dhome dhe tha se ka dergu gabim dhe kan kerku falje ok e vendosa me len ket tem te fotos se mun ndodh femijet dergojn. Nje nat tjeter po gjej nje bised me nje femer u qmenda fare , e pyeta se qka eshte kjo dhe me tha se nje shok i tij kishte shkruar me telefonin e burrit tim per shkak mos me pas probleme ai me gruen e tij . Prap thash ndoshta eshte kjo se mundet te mbrojn shoku shokun. Erdhi nga puna te pushonte ishim te dy ne dhom kur po telefonon prap ajo vajz dhe i tha se nuk mundet ma me thirr sepse ishte nisur per ne mergim sepse ajo nuk jetonte ne kosov , prap u grindem pse ajo me te than ty u nisa pse nuk e ka telefoni shokun e tij . At dit un vendosa te shkoj te familja ime dhe duke shkuar ja lypa telefonin kur po shikoj e kishte kontaktu menjeher masi ka dal nga shtepia dhe aty u binda se kjo kishte pune me burrin tim dhe jo shokun e tij . I mora nr asaj dhe e telefonova nuk ma hapi i tregova se kush jam dhe i thash se do te gjej me bllokoj. Kur i kishte treguar burrit tim se i kam shkruar . ai e kishte marr shokun e tij erdhi me murr mua te familja ime dhe mem bind mua se shoku i tij eshte me te dhe jo ai Biseduam gjat me te dhe me binden se ai eshte me te dhe jo burri im Mirpo si qdo femer qe vren dallime te burri sepse nuk me ofrojke qaste intime shum rrall thoshte se eshte lodhur me pune etj Ne dimer me kontaktoj nje numer ishte nje djal dhe ai kerkonte nga un te dilja me te mirpo un nuk isha prej atyre femrave se dal me tjeter ai per mem bind mu me dal me tha se burri te tradhton thash se nuk eshte e vertet ai thoshte se po me tregoj se mban edhe telefonin tjeter per te folur me te mirpo kur e pyta se kush eshte ajo femer dhe kur me tregoj per te njejten person ateher u binda dhe vendosa ta gjej verteten. Burri me shkoi ne shtete te jashtme me viz pune dhe nuk munda te dija nese ka tel tjeter mirpo prap dyshojsha se neper acounta te veta nuk i perdorke shpesh dhe thash ky ka tjer instagram ose facebook prej veres deri me tane vetem jemi rrok kurr skemi kalu nje dit pa u rrok Ai ishte kontakt me te edhe me gjera intime edhe me biseda sikur te kishte at grua dhe jo mua Ne maj te 2020 me erdhi nje video e gjat aty kishte bised burri im me nje femer ku aty kishte folur gjithqka per mu dhe per te dashuren e tij se si me ka tradhtuar dhe se kishte telefon tjeter gjithqka kur e pash u qmenda vendosa ta kontaktoj at femer ajo ishte e martuar dhe nen i dergoja instagram fake nuk me pranonte dhe nje dit ajo i shkruan burrit tim se i kam treguar burrit tim se e kam tradhtuar me ty i kemi shkatrru familjet nuk ia ka vlejt etj…. Burri im prap nuk e pranonte se ishte ai me te thoshte se nuk me intereson qfar ka shkru ajo dhe gjithnje thoshte se me don mu un isha shtatzen ne femijen e dyt dhe ishte gjithqka keq keq keq per mua Linda dhe ndegjova se ajo grua eshte ne Kosov dhe jemi ne te njeten komun i shkruajta me nje insta fake dhe i thash se dua te takoj nuk i tregova se kush jam dhe u takum por nuk biseduam me von kemi kontaktuar me burrin e saj dhe biseduam gjat me tregoi gjithqka qka i kishte rrefyer gruaja e tij per tradhti me von kerkoi dhe gruaja e tij te folte me mu dhe biseduam me tregoi gjithqka me von telefonova burrin i thash i di tgjitha mi ka tregu X personi qe mke tradhtu me te dhe ne fund e pranoj Po kerkon falje po me thirr me shpesh mirpo un nuk mundem mia fal kur gjithqka kom bo per to veq me kon tlumtur Tani sdi qa boj me dy femij.