E pagova ta kem vetem nje nate por u dashurova ne te, s'me intereson qa thojn hallku per te ose sa frajera i ka pas! | Histori Të Jetës

E pagova

E pagova ta kem vetem nje nate por u dashurova ne te, s’me intereson qa thojn hallku per te ose sa frajera i ka pas!

E pagova ta kem vetem nje nate por u dashurova ne te, s’me intereson qa thojn hallku per te ose sa frajera i ka pas! – Dua te tregoj pak per veten time si qift dhe dhe du ti kshilloj disa qe bejn si fanatik e gjeloz qe paragjykojn kend as kend sduhet te paragjykohet kam ni disa kur thon nusja sban se ka pas te dashur e sban nusja me shku me te tjer mashkull ok mir e kan po njeri duhet te nis nga vetja sa nga ne si mashkuj si gra sa keni qen te virgjer kur jeni martu as nje dhe prap kem tradhu te gjith dhe mas martese ndonje nga ju thot jo e imja ka qene e virgjer po sbesoj se sot te rejat po them skan shanc veq me kan te smura e budallica po dhe ato i perdor dikush me jau prish virgjiniterin per qef se te sodit si ti bajn pesemdhjet vjet mas shumti e han une tani po u tregoj per veti si e njofta nusen dhe si jetoj dhe sot mas shtat viteve martes te lumtur dhe duke u knaq te dy une kam qen tridhet e ni vjeqar kur ni shok i imi qe e kam pas shum shok qe ne femiri ai ne ate koh ka qen pesdhjet vjet kur kur ni dit pranvere me tha shoku duhet me u martu i thash jo sdu sdu kurr me u martu ashtu kisha tjera ndjenja dhe ai me tha jo po budadh martou ma mir se nusja te duhet ne pleqëri të rri ngat ki me ka me ba dhaf dhe ma mushi menjen i thash ok me tha do ta gjej ni nuse ai me tha duke ber lojra si per veti kam me kqyr dhe qeshi me tha une ne mosh jam po dal me shume femra e ma te mirt tha i kam me tha ti e di me tha qe kam gusto ni dit e pash me ni vajz ishte ne ate koh 17 vjeqare dhe si e pash njeva diqka per ate vajz me pelqej skisha pas as nijer njenja per femra ashtu ma heret dhe i thash kti shokut qa e ke ket femer se une e dija qe asht i martuar ai me tha ku** e re e mir asht me tha del me meshkuj per lek e jap tha po dumë me nis per itali une i thash sa e ka ni nat me tha pes dhjet euro gjith naten tha asht 100 euro po per ty si shok e ke tha 50 se me qeshur me tha se e di qe ti dhe smundesh me gjithe naten me perdor si tu qesh me tha, thash ok i thash se ate e kam shok dhe ma shum se shok dhe me njefki mir ai mua qe fmi, nejse e lem ket pun dhe e marr ate nate qoj ne shpie flejte te ja bam ate punen pak smujta me i rrezistu shum dhe nrreum numrat dhe u lidha me te dhe u dashurova dhe pas gjasht muajve e mora per nuse dhe e kam e jam knaq me ka tregu se si ky shoku e kishte perdor qe kur kjo kishte qene e re e kish marr ne makin se ky taksist dhe e kish perdor. Dhe kur e nigjoja kur tregojke qfar kish perjetu kurr se kam pyt ma me ka dal ma, as sdu te mendoj sjam gjeloz as ajo sesht per mua gjeloz sme pyt kurr per gje sesht gjeloze as une se pys kurr ku shko sme intereso qa me thon njerzit qa me shofin syt e qa nje sme intereso veq qa thot kjo me interesoj dhe i besoj veq ksaj ma mir ma qet me nigju ket se me nigju hallkun ma kish qit mu ma keq se me pas nigu qa thon njerzit me sa njerz shko kjo isha dasht me u nda dhe isha une vetem e kjo vetëm kshu jem bashk tuj u knaq kurr skem ba fjal e sbajm gjykoni si te doni por e di qe te gjith kush me kritiko e ka gabim se dhe vet i ka noll me pas dyshime ne nuse po sduhet me pas dyshime ska gjelozi njeriu qe knaq dikan per mu sasht tradhti ni nuse qe knaq ni mashkull dhe veten dhe mas dhe burrin sesht tradhti.