S'kam fmije

S’kam fmije, ndersa Kunata shet mend me shtatezanin e saj, thote qe ja ka arritur qellimit te lumturis Burrin e saj!

S’kam fmije, ndersa Kunata shet mend me shtatezanin e saj, thote qe ja ka arritur qellimit te lumturis Burrin e saj! – E urrej veten time per vendimet qe kam marre per jeten time cdo gja ka qene deshtim i perditshem asgje nuk ka ndryshuar pervec se eshte perkeqesuar, jeta asht ba me e veshtire dhe me e pa durueshme prej vendimeve te mija naive dhe jo vendimtare edhe pse tash ashte shume vone. Burri ka ikur ne gjermani vjerra dhe kunata na e nxin jeten ajo shet mend me shtatezanin e saj me thote qe ja ka arritur qellimit te lumturis me burrin e saj ndersa une jo sepse sipas saj burrri te do me leje pasi do gjeje dike ma te mire ma puntore dhe me te sjellshme e ben kete gje vetem per te lenduar. I thojne burrit thafe te keqe qe i neje rrobat ti shikoje komshiu breket dhe sutjenat dhe kjo gje nuk asht e verteye ajo eshte shpirt lig por serisht zotit me mbrojti vjerri para kunatit ai shpifesira tentoi te me bente gjeste te turpshme pa pike turpi njerezor, turp ti vije debilit monstres ate e shtyn kunata gru me e poshter te shtyje burrin e saj te me bej veprime te ndyta te turpshme heren qe kaloi une isha ne dhomen time pasi kisha dale nga dushi ai trapi tentoi te futej ne dhome gjasme sikur kishte ngaterruar dhomen dhe po kerkonte gruan e tij sikur ajo i kishte thene qe do bisedonte me mu pa pike turpi u merzita keq fare une shyqr zotit isha gjysem e veshur u nxeha keq fare dhe i bertita e godita ne koke me vazo dekorative qe kisha aty fare nuk durova dot me nga veprimi qe beri aty erdhi ajo monstra tjeter vjerra tu bertite edhe ajo shpirt lig edhe pse e dinte shume mire qe nuk e kisha fajin une, i thashe qe kjo eshte hera fundit po te bej prove me di ta coj ne polici do ju bej qe te pendoheni per gjithe jeten o plehra i thashe nejse mbas 2 oresh erdhi vjerri i shokuar dhe i trembur ca ka ndodhur ja tregova para gjitheve aty dhe desh pesoi infrakt nga fjalet qe degjoi dhe i thash per here te fundit nese e ben me kete veprim do te mohoj si birin tim u merzit keq dhe mu me erdhi shume keq per vjerrin nuk ka faj pasi eshte prind do mbroj femijen e tij nejse pas nje ore ja kishte treguar kunata burrit ne watsap qe sikur e kisha provokuar une burrin e saj qe i jap sinjale fshehurazi gje qe nuk asht e vertete. Ai ishte nxhehur keq me tha ca jane keto ndersilliqe pislliqe qe thojne per ty a je cmendur me tha une i thashe i bera be per veten per femijen tone qe do lindi ju betova qe asgje nuk ka ndodhur ai kishte mare vellain e tij ne telefon dhe kete here e kishte share keq rende shume dhe vjerra ajo kucedra me akuzonte mu me thonte na e shkaterrove shpine oj monster nderhyri vjerri i cili u perpoq te ndalonte situaten ta qartezonte edhe pse zemra desh i plasi, burri do vije mbas 2 javesh e kam shume frike ca mund me ndodh. Ju betohem qe asgje te keqe nuk kam bere. Asaj kunates se poshter ta mbaj mend mire se ca ka me prite kete poshtersi me zor po e duroj, o burri im te dua me thellesine e zemres te betohem te lutem hajde ma shpejt te lutem sepse po jetoj per dite nje ferr ne ate shpi turp tu vije!