E nxana Grun tu fol me tjetrin por ja fala, kur e nxani edhe Nana tu fol me tjetrin zdojsha as... | Histori Të Jetës
E nxana Grun

E nxana Grun tu fol me tjetrin por ja fala, kur e nxani edhe Nana tu fol me tjetrin zdojsha as…

E nxana Grun tu fol me tjetrin por ja fala, kur e nxani edhe Nana tu fol me tjetrin zdojsha as… – Pershendetje jam nje djal 24 vjeq u dashurova shum dhe u martova shum i ri shum i ri tani si e thash i kam 24 vjet dhe zoti mi fali dy djem si molla si drita gjynah syt me ja leshu mas 6 vitve martes e kam zan gruan tu shkru me nje person tjetr por e bllokoj menier zdijsha qa me bo valla thmija mu dhimshin shum e fala dhe i thash mos e perserit dhe nje dit un ne pun dhe nena ime e kishe zan tu fol me qat person apo ndonje i tjetr aty vetem zoti e din fmija po ta kallke zemren pot shtinke ne dhe per se gjalli dhe erdh dita kur nje dit ajo vet u largu shkoj te familja vet dhe u ndam ajo rrugt vet un ne timen po me lendojke nje breng fmit sun i shisha ashtu si thojn fjala jetim pas 1 viti mu lajmrua dhe pas shum bisede e pranova ne shtepi e fala prap un shaku fmive se vet zdojsha syt me ja pa qendroj nje koh ne shtepi dhe iku prap ju lutem me tregoni qfar te bej ju lutem me jepni keshill se jam ber si kungulli permbi uje… Gjdo gje qe bera bera per femij se mos te merziten mos te jen jetim me nje fjal po nuk e di se ku do ti dal fundit ksaj jetes tem e doja shum te shkreten filluam dashuri shum te ri martes e hershme por plot lumturi ishe asnier skemi pasur grindje per 6 vite me radh qa ka desht vet ka bo qa mka lyp ja kom plotesu tgjitha deshirat vetem qumshti zogut i ka mungu asaj e me ja bo burrit ket zez kurr se kam prit nuk e di un jam shum i urt shum besnik kam qen edhe ju betohem se kur ka fillu lidhja jon un kurr se kam tradhtuar edhe pse ajo ma beri kur u largu nga shtepia me gjeten nje nuse un budall zdojsha mvike keq prej fmive po nashta edhe kom vepru drejt se thojsha me vete kur tme vije njerka kur sjam ne shtepi mi pickon fmit i malltreton e kam ba ball edhe ton jeten mos mu martu vetem fmija tmi me qen te lumtur po at lumturi kurr sun pe gjaj as vet e as fmija tmi nje NAN pa ndjenja e ban ket gjest nuk nin per fmiun e vet une spo di qa me ba qysh mi shpre ma shum ktu kam pa shum histori dhe vendosa me shkru edhe historin tem.