E kam tradhtu burrin me nje tjeter por tani jam shtatzan, nuk e di a t'ia dorezoj prindve te dashurit apo ta mbaj dhe ta rrit burri im... | Histori Të Jetës

E kam tradhtu burrin me nje tjeter por tani jam shtatzan, nuk e di a t’ia dorezoj prindve te dashurit apo ta mbaj dhe ta rrit burri im…

E kam tradhtu burrin me nje tjeter por tani jam shtatzan, nuk e di a t’ia dorezoj prindve te dashurit apo ta mbaj dhe ta rrit burri im… – Prsh desh ta bej replik e historis time qe e kam publiku shume kohe me par sepse shum persona me kan ofendu edhe me kan shar une i lexova gjitha komente shum person than se jam pa shkoll edhe me than se nuk dit te shenoj por une me qellim e kam ber ata per shkaqe e mija personale e kam ber i kam lexuar edhe komete qe ja kan shenuar aty po shum me kan ofenduar edhe me ka fyer po ju kish lut mos ofendoni aq shum skeni nevoj te me ofendoni une gabimet e mija qe i kam bere nje dit do e mar denimin nga i malli zot une kam gabuar edhe shum jam penduar per gabimin qe e kam bere Une nuk e kam hubur vete nje person nga ajo dit qe jam ndar kam hubur shum persona qe me kan dashur une kam humbur familjen time pik se pari e kam tralltuar familjen time tani familje e ti tani ate e kam tradhtu une 3 muaj jam e ndar qe nga ndarja me te e dej me sod une gjdo moment vetem qaj ndoshta edhe dikush ka ber ndoje gabi siq e bera une mas qe kjo istorja ime qe e kam lexu me kan shar edhe me kan ofendu tash une do ju bej nje pyetje te gjithe ata qe me kan ofenduar qka do kish ber po te ishit ne vendin tim une e kam trathtu nuk i kam tregu po mas e kam trathtu une ngela shtazan me te fejumin tim Ja pse jam feju ndosh tash do te ket dikush tma tregoje se qfar do kishit ber ju po te ishit ne vendin tim a do ja tregon ati apo do e ben siq e bera un qe te dale faqe barll para prinderve te mi qe as ata nuk e kan ditur pse po e bej kete fejes te pa pritur Shum her kam tentuar te ja mar vetes jeten po nuk ja dola tani jam shtazan tan po hi ne muaj e tret te shtazanis por mas esh kthir ne pernedi ube kam pasur marllen me te fejurin qe tan e kam edhe e mora vesh se jam shtazan nuk edi ndosh edhe do te dishoj tan ne foshnjen tim se mundet te jet edhe foshnja e ti por nuk esh foshnja e ti per ket arsije nuk kam dashur ti lajmrohe e tja tregoj se femija ish ende i vogel edhe aj do kerkonte tja benim testin e adnes ku esh rezik tja bejm femius ne bark mora guximin edhe po e pres tani kur do vi edhe do ja bej edhe testin femius ku me kete vendim esht pajtuar edhe buri ime qe do me jelon tja bejm testin femius une nuk e kam shperbli si esh dashur po sa te kem jet une do lute per fatin e ti per lumturin e ti per gjitha mirat ne jet do lutem per te nga akmarja e ti qe do e ben une mund ta hubas burin qe e kam tani edhe do jes ne rug por femijun qe e mbaj brenda do e lind edhe do e dorzoj prindrit te ati e nuk ka rendes se qka do ndolle me jeten time edhe per mua nuk esh let ket gjera qe ka ndollur mendoni se jam e lumtur mendon se flej qet mendoni se nuk me vret ndergjegja qe ja kam ber ati gjitha me lendusin gjdo nat e me shum .shum persona kan shenuar se jam kan ku**e nuk jam kan une kam gabu edhe kam ngelurv shtazan po nese edhe dikujt do i kishte ndollur kto gjera do vepronte si un ju kisha lut pa ofendime gjithve se gjith kem vllazni e motrat une e kam dashuruar teper sa qe gjisman e trupi tim e kam tatu emr e ti edhe shum gjerat e ti po nje gabim me ka kushture ter jeten ju falminder gjithve