fbpx
E di qe ke vendos ndarje pa kthim, ishalla je i lumtur pa mu edhe pse ma prishe jeten...

E di qe ke vendos ndarje pa kthim, ishalla je i lumtur pa mu edhe pse ma prishe jeten…


E di qe ke vendos ndarje pa kthim, ishalla je i lumtur pa mu edhe pse ma prishe jeten…-E di qe nashta e lexon ket postim po shkruj per ty per heren e fundit met than qe ni dit ke me kuptu qe asnje femer ne ket bot ska met dasht qashtu qysh tka dasht zemra jem e sinqert ! Po shkruj prej merzis qe senet shkun dej nket pik po gjdo sen qe ti e mendon nuk o kon qashtu qysh ti e ke mendu un jam ajo qika qe bona gjethqka per ty po qka do qe bona ti gjithmon i theve kunder meje e sja vlejti sen asni sen qe e bona per ty ti e din mir se kejt qa kom pas ti kam than nsy e tkom dal para tkam than ruju prej armiqve kejt qka dashta ukan meta vertetu qe sa her tjert kan dal me ta ngul mas shpines e sa her po zgjona e po bi e po heci e po mar frym pi thom zotit a osht e mundur qe njerzt e drejt gjith me vujt prej tkeqit , une kurr skom mendu met bo keq edhe pse ekam pas mundesin me ba gjtihmon tu dasht met afru nashta kom gabu se skom dit spo di me kan me shpreh hallin se pom lendun ni sen qka su kan qekjo qika qka ka ba kejt ukan met qit ne ni rrug tpaster met hek prej lloqit spo ma nin qe sjam me ty pom lendun qe ti ju dhe knaqsi nzemer atyne qe kan dasht mu bo qishtu e asaj qikes qe u munu tan jeten per ty ti ja dhe veq ni plum nzemer uff bre shum jam merzit e ishalla zoti te udhzon spo di qka me than spo di qka mi than jetes o zot pse jeta koka e padrejt pse si qet njerzt e kqi me fakte po i len me bo keq e ja run mu kall nferr se edhe nket dunja ata duhet me pagu jo veq ne tjetren po qata tkeqt pi len me bo keq e mi nda do njerz qe duhen pot thom lamtumir veq ta dish qe nzemren tem ska pas asni ven perpos teje per kerkond tjeter e ti e di qe ki vendos ndarje pa kthim ishalla je i lumtur pa mu edhe pse ma prishe jeten e i ngove tjert gjithmone zemra jem prap smun met urrejt ka me kujtu gjithmon qysh jena njoft e sa tkom dasht e kejt tmira e tkeq qa kena perjetu edhe pse nfund shoqnia jote tmur pi meje pergjithmon edhe familje jote e keqe ska me haru kurr diten qysh baba jot me gjujti prej shkallve me shtyjti e mtha shko prej ktu pa ba une sen kejt qa dashta me vertetu ke quu prejjj ksaj jeteeeee met than se qikjo jeta e rruga e keqe te ka mar prej meje ju pershendes njerz mos jepni dashni shum se kaniher qka do qe ban per dikan prap pot lejka vet zoti ju rujt .