Vjehrra ja mushke kryt burrit e ai u qojke para krejtve me bojke llom, tash prej nuses se kunatit nuk guxojne as me u ni vjehrrija... | Histori Të Jetës
Vjehrra ja mushke kryt burrit e ai u qojke para krejtve me bojke llom, tash prej nuses se kunatit nuk guxojne as me u ni vjehrrija...

Vjehrra ja mushke kryt burrit e ai u qojke para krejtve me bojke llom, tash prej nuses se kunatit nuk guxojne as me u ni vjehrrija…

Vjehrra ja mushke kryt burrit e ai u qojke para krejtve me bojke llom, tash prej nuses se kunatit nuk guxojne as me u ni vjehrrija…-Pershendetje ndjekes te faqes histori te jetes desha ta ndaj me ju edhe historin e jetes time para 13 vitesh kam qen ne shkoll te mesme dhe kam qen ne lidhje me nje djal shum djal i mir puntor jem feju me ta 2 muj dit fejes dhe jem martu kam qen 18 vjeqare u martum edhe un si e re u mundojsha gjdo gja me ba vetem qe familja e burrit te jen te knaqt me mu me burr kalojdhum.Shum mir mdojke shum po pa mar parasysh se qka bojdha un per ta ata prap se prap nuk ishin te knaqt me nxerrshin shum telashe fjal e ofendime mos tu mi lan anash edhe familjen tem vjerri mfolkr fjal shum trana shkak ish vjerra qe ja mushke kryt masandej ja nisen edhe tu e mush burrin kur u bajke ndonje fjal nshpi aj nersy tanve mrrejke mbojke llom pa e dit arsyen pse pom rren e familja e burrit rrishin ul tu kqyr vjerri bojke mir je tu ja ba qidhtu duhet mja ba ksaj kshtu e kom pas gjdo dit me fjal me potere vjerra per mu ka qen shum katile ska pas rahmet kurr edhe pse kom punu saba akshom kurr sjam ul. Prap ka gjet shkas per mem nxerr hidhnim sa here kan hi nfjal me burrin tem mu kan versul mu ti je tu e shti ti je tu e mush nonstop fajin per gjana qe sdisha as pse mem akuzu mu jam kan shum e re skom dit sherr as skom menu kurr keq po i kom kqyr vjerrin kunatin e kunatat si me kan sherbtore jo nuse e djalit e kom llomit trupin kam punu dhum e punoj hala jam e dhant shum mas shpis kam qef mos me lan kurgja keq tash kan kalu 13 vite un i kom 3 thmi si drita me burrin hala jem sikur nfillim duhemi edhe aj per mu ban gjithqka po tash u martu edhe kunati tash nuses vogel sguxojn mju ni as vjerri as vjerra as nuk i rrin gati si un as kurgja po prap ja mbajn anen per gjithqka kur dal un me burr ni her 2 muj me pi kafe 100 fjal mi nxerrin ma nxerrin per hune kur del kunati me nuse sguxojn mi than as syt e zi. Edhe tash vazhdojn mem ma kop zemren sado mundohem me punu mi respektu e mi nejt gati vjerra kurr su e knaqt as me ble gja nuk guxoj prej sajna se nuk ka qef mem pa tu ble. Kur jam martu un ma bojke ti je nuse nuk guxon as thmive kojshive mi than shtyju ma anej se kta jan ktu para teje e tash nusja tjeter thmin e mi i rren as nuk ja nin vjerres un me fol nuk foli se e di qe si e pata met drejt apet se apet mu mhypin nkry tjetren e mbrojn jam tu merzit shum qka pom thuni me ba ma shum qe vjerra mem pranu si nuse e mem dasht sado pak se jam njer qe plasi prej merzije perbrenda.