E dashura qe e mendova per Grua me tradhtoj me Burrin e motres, Ai me dergoj foto, video dhe gjithqka...! | Histori Të Jetës

Burrin e motres

E dashura qe e mendova per Grua me tradhtoj me Burrin e motres, Ai me dergoj foto, video dhe gjithqka…!

E dashura qe e mendova per Grua me tradhtoj me Burrin e motres, Ai me dergoj foto, video dhe gjithqka…! – Un jom nje djal nga kosova para shum vitesh u dashurova me nje vajz ekam dashur ma teper se jeten time humba gjithqka per ta kaluan vite nuk deshta te ken lidhie ma mbas asaj tragjedie nje dit rasisht tu kalu rruges pash nje vajz ndjeva se me maltretute zemra per te mbas shum kohe e gjeta bisedova me ta gjdo vend ku ajo rrike un isha atu ishte ne shkoll te mesme mbas do muajve filluam te flasim nr fb ne insta filluam nga dal te lidheshum me shume dhe u lidhem fillum lidhien edoja gjdo dit ema teper i tr te kaluaren tem ajo me kuptoi ajo me tha qe kurr as kush se kishte puthur un i besoja gjdo fjal kalun kohe bashke fillova ta duaa besova se edhe ajo po me don muas dilshim per kafe per dreka filluam takimet te shpeshtohen dhe fillova te mendoj me serioz per te qe ta njoftoj edhe me familje dhe te lidhjem me serioz me te mendova qe une takova fatin e jetes time pas historis time te pare qe me shkoj shume gjate dhe ne fund u deshprova shume u zhgenjeva nga jeta ime nga cdo gje qe u une kisha ne jet me nuk e ddoja dhe mendova qe ketu une jam mire me kete vajzen qe dilsha. Por me ra ne sy nje njeri nje kohe te gjate ku dilshim Ai aty vetemevete thash jo nuk eshte me neve ai nuk po na percjell neve, vazhdam edhe disa her e kuptova qe eshte per ne edhe i thash a po e njef ate njeri sepse po na percjell tha pooo eshte burri i motres pernjeher u shtanga thash per qfar arsyje kjo k familje pse ai me deesht me dite ku eshte kjo u afrova dhe e pershendeta thash mos ja duke bere ndonje gabim, nuk e di qfar kerkon une e dua vajzn dhe mendoj lidhje serioze te kem me te . Ai me tha se nuk me intereson qfar po mendon ti por deshta me te thon se Kjo sosht per ty…. mbeta por nuk e dija psee, e pyta te dashuren ajo tha qe aj ja kishte inat filloi te qaj un dyshoja mos kishin diqka ma teper mes vetes ajo e mohoj mbas nje kohe ndegjova qe me kishte tradhtuat e mohoi prap e fala zdoisha qe ajo te vuaj nje dit burri i motres saj me dergoi video tel ata dy ishin duke u puth ajo ishte mbi ta me zuri toka e qjelli e pyta e mohoi me lot si gjith prap heshta mbas nje kohe i bera presion ajo e pranoi mirpo tha qe aj e kishte detyruar me maltretim qe te bente ata qfar deshi ai un gati u qmenda ithash sike ftyr ti dalesh motres para syve si ke mundur ajo vetem qante nje dit me thot qe kan ber ata nje dit i ndryshon fjalt thot kta nuk po muj me besue ma tek ajo spo munden kom dyshime qe ata takohen prap bashk. nuk e di qka me bo nuk e di a duhet te nderpres lidhjen mos te vazhdoj me shume apo te mendoj qe tere jeten ka mem tradhtu me ate. ju lutem me ndihmon jam shumee keqq.