I premtova dashuris time por nuk e mbajta, ahh sa shume gabime por lutem cdo nate qe Ajo te jete e lumtur! | Histori Të Jetës

I premtova

I premtova dashuris time por nuk e mbajta, ahh sa shume gabime por lutem cdo nate qe Ajo te jete e lumtur!

I premtova dashuris time por nuk e mbajta, ahh sa shume gabime por lutem cdo nate qe Ajo te jete e lumtur. – Pershendetje faqja dhe fansat e faqes dashta me nda historin teme me ju edhe keshillat edhe kritikat i pranoj faleminderit pi juve , jam 1 djal 22 vjeqar por gjat gjith jetes tem kam pas veq probleme mkan perjashtu pi shkolles 3 her tani neper rrug rrisha me shok kqyrsha me nxer lekin vet se edhe gjendjen ekonomike se kam pas mir ateher amo rruga mqitke mu ballafaqu me tolifar njeri amo i mitur isha kur policia em arrestun edhe nburg mqun nejta ni koh te gjat aty amo kaloj edhe kjo amo kur jam liru e kam njoftu 1 qik edhe me to kam kalu 1 vjet smuj me fajsu as me mohu qe sem ka dasht edhe qe se kam dasht se per mu u kon femra par ne jeten tem qe e kam dasht amo pas 1 viti me to mu pat liru 1 shok pi burgit qe u pata rrit me to edhe tani hina apet nrrugen e vjeter me to edhe bonem problem prap amo u zbulum e u desht me u largu prej kosove amo sa isha ne arrati ne ks e kemi pas muncin me u taku prap amo sishin ato takimet sikur ateher po nejse mu e ati shokit na u ndan rrugt zgjedhja ke e tij un mora rrugen e gurbetit kurse aj deshi aty ku edhe e kan kap e asht mshel tash per plot 9 vite burg ku edhe 4 i ka majt , amo edhe pse dola ngurbet un folsha me at femren prap majsha kontakt sdojsha me hup se u kon e vetmja njeten tem sikur ato asnjo se kam taku amo 1 dit mora vesh se e ka bo 1 gabim e aty u nervozova shum teper me to po nejse edhe ato kesh ngjendje mja fal se edhe vet sjam njeri perfekt gjdo kush gabon njeri pi gabimit po msojke amo tani ja nisi edhe ajo tu ftof me mu edhe un pak me to edhe u prishem e skem kontakt mo i ka blloku me fb e me kejt rrjetet sociale qe jan domethon skam asni kontakt me to amo gjdo nat lutna per to veq rahat mu kon se i kam premtu diqka qe skam mujt me majt..! Tash po punoj e jam rahatu pak ku edhe prindve ju kam premtu qe mo probleme sju bojj dhe po munona at premtim me mbajt. Flm nese ma postoni anonim ju lutem