Shoqet qe i deshta si motra, kur Une u largova nga i dashuri Ato u bene bashke me te dhe cdo here...! | Histori Të Jetës

Shoqet

Shoqet qe i deshta si motra, kur Une u largova nga i dashuri Ato u bene bashke me te dhe cdo here…!

Shoqet qe i deshta si motra, kur Une u largova nga i dashuri Ato u bene bashke me te dhe cdo here…! – Pershendtje deshta me fol diqka vuj qe sa por qe nje kohe jetoj e lumtur tash po shoqet e mija me shkatrun jetenn . te lutem nese ban me postu qeto kurr isha ne moshen me te re 16 vjet sot jam 24 .. u dashurova me nje djal marrzisht po ashtu edhe ai nmu por ai ishte 1 vjet me i madh se une kemi pa fol dhe tnjejtin shkoll jemi kan saher qe bike pushimi menzi spritshum me dal pushim e mu pa po asniher nuk kemi mujt me arrit at deshiren tone mu ba bashke .. e gjith shoqnia jone e kan pas dite . por si krev shkollen e mesme degjova qe esht lidh me shoqen e klases se tije .. a meheret kisha kercenime prej shoqnis klases tij me thojshin largov prej ktij se ky ty nuk tdon .. atehere edhe nana me vdiq mu doke qe aakush nuk me don u zemrova shum.. veq kajsha kurr diten e fundit e pash ne shkoll me at vajzen shoqen e klases e tij po shoqet e mija si e shishin meniher lajmet me vishin te une dikur ngula kry thash du me harru sdu me menu per ta .. por un e ndjejsha se nuk e don ata se krejt ato 4 vite se bashku qe i kalum sa qe smujshim syt mi nda porr 1 fjal qe ja pata than qe hajde lypum nshpi nuk ka pranu po te fala mka qu shumm prej shoqnis . edhe shoku i tij i ngusht me tha 1 dit papritmas a je tii ….. te fala te ka ba ai ty tdon shumm edhe iku por manej u bo 1 kohe nuk u lajmru as kurgjo sa qe per mbramje nuk ka mujt me shku me pa .. edhe u ba 1 kohe e gjat qe skemi bisedu nisa me harru qe sot jam shum mire se kam hjek shum prej shoqnis tij se me ofendojshin… shyqyr sot jan martu edhe sjam kurgjo kunder se edhe une sot u fejova u martova kam 1 burr qe me don me zemer edhe e du me krjejt shpirt po problemi osht se . shoqet qe i kisha me se ngushti u bashkun me ta u ban shoqni me ata dy qifta .. bajn foto un kurr i sho zemra me rre .. sa qe shoqja ime e ngusht me tha 1 dit e kam pa X.. nisi tu fol per ta i thash mos ma permeni veq as sdu shoqe me ju pas .. se nuk pasna pas shoqe besnike me tsodit sot i kam fshi prej facebookut . ama po tutna po mbajn prombleme najsenn … se pi baj me inat do foto pi postojn ama mu as spom interesojn ama shoqnia e keqe pot shkatrrojke .. faleminderit prej juve moter e vellezer ne se ka mundsi postoni ju lutem.