fbpx

E dashura e burrit ma dergoj videon duke bere dashuri me burrin tim, burri e thirri dhe i tha na le te qete dhe une ju ktheva burrit tim, por para 3 dite i zura bashk dhe aty shperthej burri im me tha dua te…

E dashura e burrit ma dergoj videon duke bere dashuri me burrin tim, burri e thirri dhe i tha na le te qete dhe une ju ktheva burrit tim, por para 3 dite i zura bashk dhe aty shperthej burri im me tha dua te…


Pershendetje,deshta Te ndaj edhe un Historin time me ju, anonym ju lutna.Ndegjone dej n’fund dhe tregomni a mun dikush mi ra n’fije ksaj historije. Jam ende e martume,qe 15 vjet kam 3 thmi. Krejt kan probleme, sidomos Trathtija mes Qifteve u bo skandaloze. Edhe une jom nje viktim nket rast,burri im gjithmon u kan pak idiot po gjith kam mendu se nje dit secili ndryshon. Po me rastin e fundit ja ka vnu kapakin, i ka 35 vjet dhe u lidh me nje Vajz 21 vjeqare.Kur u zbulu rasti u mundu gjithqysh mem bind qe ska pas kurgjo me te,po kinse ajo spe le te qet, por secillen her ka dal diqka e re.Ajo ka involvuaredhe familjen e saj ky burri jem vazhdimisht tu rrejt qe ska pas kurgjo me te.Po sipas fjalve te saj ky ja ka mar nderin dhe i ka premtu qe e merr per grua, besoj ne te njejten mnyr e ka rrejt dhe at femnen qe ka martes te deshtune me mua.Pas disa dite ajo qika ma dergoj nje video tu bo mardhanje me burr timin!Sun e pershkruaj at ndjenje, qfar tmerri.Nejse u ndava per rresht 3 muaj me te.Ky vazhdimisht gjate asaj kohe ishte me te.Kur mbas 3 muajve erdh me lutke, kajke, se ka gabu e sun pe hek qafes ket qiken dhe tash me esht e involvuar dhe familja saj dhe po mundohet ngadal ngadal me largu at vajz.E gjithqysh don me pshtu martesen se me don. Me dha leje me thirr edhe ket vajzen mi than kurr mos me na pengu ma, edhe ky i tha qe me na lan te qet para syve te mi,dhe i tha qe u kan nje gabim dhe nuk e don.Une hatri fmive u ktheva e me ja fal nuk ja fala. Kur te nesrit me thirren policija qe me ka donancu ajo vajza per shqetsim, dhe per video private qe ma ka dergu vet.U habita, mu dok teper qesharake.Kti kishe teper i erdh keq dhe me tha po me vjen marre qe ka ardh puna dej ktu.Po qe mem trondit krejt para 3 dite i zuna prap bashk, aty shperthej burri im dhe tha me vjen keq po du mu nda perfundimisht prej teje, se spo muj me, dhe e dua at vajz.Amo se kuptova pse nersy meje kishe u prishen e mas sysh me kish akuzu ajo e ky prap me to.A mundet dikush mem tregu se spe kuptoj as vet a esht kjo bashkpunim i tyre mem hek qafe? ne anen tjeter po tham pse u mundua gjithqysh me u kthy prap te un dhe me bindi nersy saj kishe jan prish?shumica me thojn ndoshta nimeh don me largu ngadal ngadal e me pshtu martesen, se nuk e ka kallaj se esht e involvuar dhe familja saj. Ti ben saber dhe mos e qit prej banese mos ja jep at knaqsi asaj vajze se ajo prej dites se par e ka dit qe esht i martuar, dhe se un kam fmi me te.Ne anen tjeter po thom ndoshta ka rrejt tan kohen se nime e don, amo edhe martesen zbon me prish puna fmive… jam teper n‘hall nuk di qfar me besu dhe qysh me vepru.

';