Dolem per kafe dhe me m'pas dal invalid Une se kisha refuzu, se e kam ndij at qetsin e shpirtit tem kur... | Histori Të Jetës
Dolem per kafe

Dolem per kafe dhe me m’pas dal invalid Une se kisha refuzu, se e kam ndij at qetsin e shpirtit tem kur…

Dolem per kafe dhe me m’pas dal invalid Une se kisha refuzu, se e kam ndij at qetsin e shpirtit tem kur… – Përshëndetje per të gjith qe lexon ket histori timen ju lutem anonim. Përshëndetje jam nje Femer qe jetoj ne gjermani jam dashuru me nje mashkull në ch kurr se kam mendu qe muj mu dashuru permes nje chat aty fillum me shkru pastaj na pelqej biseda fillum si shok as mendja sum ka shku per dashuri po gjdo her ma shpesh ne tel edhe erdh koha qe ma shprehi dashurin! Oke e pranova vazhdum i banem 1 vit shum bukur ashtu viti dyt ne vitin e tret i erdhen kejt familja prej kosove aty ndryshoj shum?! Po e dojsha qmendurisht edhe pse u bajsha nervoz i thosha nuk muj me vazhdu kshtu me kto sjelljet e tua, po gjdo her kur ardhke momenti qe i thosha spo du me vazhdu ma mu perulke dhe mu betojke qe ka me ndryshu vetem falem po prap se prap kurr sndryshoj po e dojsha edhe hajt me kalimin e kohes u adaptova, kur ardhke koha qe shkojke Nkosov thuj se me harrojke kejt veq sa me than qe ishim ne lidhje, e pritsha tan diten tan naten dy fjal a mthirrke 24 orë edhe kshtu kena vazhdu her mir her keq po ku ka gjelozi ka dashuri ashtu mendoj? Edhe u kan qe jena dashuru aj mpat pa mu ama une ate pas 3 mujve kur kena dal në takim! Me m’pas dal invalid une se kisha refuzu se e kam ndij at qetsin e shpirtit tem kur bisedojsha me ta! Po pse i ka ba kto sjellje nuk e dij? Fb qe e kam ky ma ka hap ket fb para 6 mujve ka hyj nje shok qe e kam pas ne chat edhe mka shenu as qe e ngjofsha se kush asht kur e kuptova se kush asht nuk kam dasht me shenu me ta edhe ky e kish pas pa shkr**in une prej frige se pom nxjerr problem i kam than jo sasht aj po une e kam qel nje fb met provoku anej knej ati ja bana bllok per njher si e dita kush asht, po ky ka hij e ka gjblloku edhe e ka thirr ne kamer eka pa kush asht tash pom thot tradhtare mke tradhtu po nuk jam asi femre se tradhtin gjith e kam urrejt edhe e urrej po nganjher friga pot bajke me genjy edhe tash po don mu nda se pom thot mke tradhtu une jeten tem ja kam fal ati se jo veq mu dashuru hajt po qmendurisht jam dashuru dhe qmendurisht e du njet se kam tradhtu as mendja sum ka shku me tradhtu se si perkas tradhtis. Ju lutem me falni per shkr** të gjat qe kam bër , po jam shum keq edhe e dua mendimin e juaj. Se a osht kjo tradhti qe kam bër unë? Flm shum per mir kuptim. Me falni asht e para her qe postoj dishka po jam e intersum per mendimin e të tjerve? Dhe më falni se ky fb nuk asht i imi flm per mir kuptim.