Do te bej intervenim te gjinekologu,nuk jam e virgjer dhe nuk du ta kuptoj i dashuri,e di qe un e meritoj te me... | Histori Të Jetës

Do te bej intervenim te gjinekologu,nuk jam e virgjer dhe nuk du ta kuptoj i dashuri,e di qe un e meritoj te me…

Do te bej intervenim te gjinekologu,nuk jam e virgjer dhe nuk du ta kuptoj i dashuri,e di qe un e meritoj te me…-Pershendetje histori te jetes anonim ju lutem, kur isha me e re e bera gabimin me te madh ne jeten time, u mashtrova nga fjalt e ni idioti qe me premtoj shum dashuri qe me premtoj nje te ardhme me shum para e me jet luksoze me te qe me beri ta prek qiellin me dor, e doja aq shum sa qe fjeta me te qysh ne diten e pare qe dolem nuk hezitova dhe ju dorezova komplet bile ate isha edhe shum shum e lumtur nuk e di se qka me gjeti por ashtu e ndijesha veten, sa e cmendur jam, po mbasi ja ariti qellimit koh pas kohe filloj te me largohej e te me bente mu fajtore, erdh ajo dit kur u ndam erdhen ato dit ato muajt ato vjet qe vetem shpirti jem e din si i kam kalu, kisha humbur njeriun qe e doja shum por edhe virgjerin time, po puna e virgjeris me dhimbke me se shumti se nuk e kam paramendu veten asnjeher qe te mberrij ne ket gjendje,un tani isha pothuajse e shkaterruar totalishte e kisha lejuar veten te me mashtronte nje njeri pa shpirt si aj, por si gjeth mas shiut del dielli, dhe e harrova me ne fund e bera, tash jom ne lidhje me ni djal qe e dua teper aq shum sa sdi as si ta them, kemi plane per jet per fejes, po gabimi im me i madh qe kam ber perseri esht qe nuk kam qen shum e sinqert me te, nuk jam kam treguar te verteten, dhe ky sen me lendu qdo dit qdo minut, sa her jam e lumtur me te un merzitem se nuk di si do tja them, e di se kam hy shum ne gjynah qe kam fjetur me ni mashkull qe nuk esht buri im e di, e di qe po hy ne gjyna qe po e mbaj te msheft nga aj po nuk kam qfar te bej smuj me humb ate nuk mundem , tash qe jam e lumtur, ndonjeher me shkon mendje te shkoj te bej ndonje intervenim te gjinekologi , po tutem mos e kupton aj mos e zbulon, e di qe jom tu bo keq qe po e rej e di qe po hy ngjyna po nuk po kom tjeter zgjidhje qka nese un e humbi edhe ket qe e kam,sherri i nje idioti qe e pata me heret nuk ma mer menaj se do te ket dite te mira per mu nese me len edhe ky qe tani e kam , e di qe un meritoj mem thon qkado qe ju vjen ne goje e ndoshta meritoj edhe shum sene te tjera me mib o e jo veq mem maltretu per ket gje ama jam mashtru sa kam qen e re e tash po e vuj gabimin por prej asaj histori skam tentu mo kur me bo apet mardhenje me ni mashkull tjeter kur kur kur kur hiq,por un duhem ose te ndahem me te ose te bej ndonje gje qe aj mos ta kuptoj skam zgjidhje tjeter , kam nevoj per nje keshill te juaj e di qe e meritoj mem ofendu mem sha mem than qka mos boneni nuk esht problem e di qe e meritoj edhe nuk vlej kurgjo e ishalla Allahu mi fal gabimet,