Djali qe u lidha me te, kish qen i martuar por jo i ndar si me tha mua, me shfrytzoj dhe iku te Gruaja pastaj...! | Histori Të Jetës

iku te Gruaja

Djali qe u lidha me te, kish qen i martuar por jo i ndar si me tha mua, me shfrytzoj dhe iku te Gruaja pastaj…!

Djali qe u lidha me te, kish qen i martuar por jo i ndar si me tha mua, me shfrytzoj dhe iku te Gruaja pastaj…! – Edhe un dua ta shprhe nje histori temen aman anonim ju lutem jam njoftu me ni djal (burre ) ne airportin e maqedonis per me shku zvicer , veq jena kshyr send skena fol , mas disa diteve aj mka shkru fb sedi qysh mka gjet , kena fol kena shkruj afer 3 muj , ai ishkon niher imartum dhe ka pas ni djal 14 vjet e djalin eka pat gruja , niher skam dash me pranou kontaktin masi kena fol mka pelqy , mirpo mu kur sen mra ndermen qe aj mka rej per vitet qe ika , mu mka than se ika 35 vjet masi jena ndal masi mka shfrytzu mka tregou qe ika 42 vjet eh spo dukeshte ,un ikam 28 vjet , un jakam nis me shaj me kajt dhe me beritet aj ja kanis ala rena me shtu mka than qe osh kon 2 her imartum eka dy fmi prej te dy grave qe ika lan , un sekam dit rash lojna me ta un veq sekisha fillu me ndjej diqka per ata , mka lan cat dit dhe ja kanis jetes vet dhe okthy prap zvicer dhe mu mvjente inoti qysh mem lon me fajin evt , un kam qel fejk instgaram eikam kuptu ralitet kush ka qen aj.. aj osht kon imartum ka ni djal me at gruen epar eka 14 vjet kta ekam dit , e gruen edit eka pas prej qyeteti ku jetoj un , ajo osht kon emartume ka pas 2 fmi eka lon burin fmijen per kta eja ka prish dhe jeten dhe ktina , masi ikam mar vesh kta sende un prap ikom ani ndash un edua ndoshta vitet skan diferenc dashuri , mirpo aj ska dash mo me kan bashk me mu mka blloku whacap , okie vashdum jeten ton dyt ,un kam shku zvicer aj prap mka shkruj mu un ikam than mos mshkruj , mas disa ditve aj mosh kercnou me fotet emija ose del me mu ose ti ces fotet dhe osht kon paqter me dal me fol , kur jam dal me fol aj mka mar me tmira mka than un tajap ni shanc me kon bashk prap un ikam besou mka mar te banesa vete ati kena nejt ni nat bashk dhe pa dijen tem mka incizu tu ba tush un sekom pa , saher desha un me elan ata aj mka cu videot fotet dhe un tutesha, un uktheva maqedoni , pastah edh aj osht ardh prej zvicre dhe jena dal apet dyqysh un sedisha a eurrej apo edashuroj , sedisha edhe vet cka baj , mtradhtoj me tjeter prap ja fala ndoshta bjen nmend ndoshta provokon mu thujsha , jo ai injeti mbeti me cata gjeste veq me zor mem cu me dal me ta , aj aq shum keq mka bu qe edhe vetes smunddem me ja fal , saher mshtin bllok emhejk pi blloki si budall vetke apo mdon dhe un mendojsha se ki provokon mu… normal ndjenjat efmers jon ma tlenta masi dilsha me ata boehsha pishmon aman von.. kur kena fol ni nat pak ma serioz un ekam kuptu qe djali dhe familja e tina mundoen me ba bashk me ish gruen vet , dhe un prap jam largou ikam than vashdo jeten tonde ktheju ish grues dhe djalit tond ,mka shti bllok …mas disa ditve apet mka hejk ene mka provoku apet,tash jam zvicer dhe para 2 jave mka thir me dal me pi kafe un kam pranou kena dal para krejtve njerzive ubua sikur si na ska aq shum si mdon , masi kena hyp ker krejt dryshe ubu me mu.. dhe sa kom mri shpi mka shkruj apo don me mu veq met maj veq per sex per ma shum joo.. dhe un ikam than kur un gjithmon tkam fal dhe kam mendou me kon me ty krejt tikam pranou .. mas disa ditve ikam shkru me evet diqka personale mka bertit mka than mos mthir me na dy ka mbarou pse mshkrun pse mthir , un ce sa jam kan me tjeter blla blla dhe un ikam than 5 muj ti mke thir mke shkruj ke lujt si ni kukell un 2 dit pse tkam shkruj tkam thir tpaskem pengou.. jakam mshel telfonin neserit ekam thir pa nr sma ka cel pastaj mas gjys ore aj ka thir eka cel telfonin ni kusherini jem ika thon qe mka femr osht bashk me mu atina ika thon qe un moti ekam lan ajo osht dashury te un don me nejt me mu , un kur sja fali vetes ndash ofendoni cka duni thuni sepse un ekam shpreh historin time ktu publik per me komentu dhe keni drejt ta jepni mendimin tuj.. aj mka rej un ikam besou rash me ni loh qe smundesha me dal … aj dul burr si ku** dinte rol me luj sepse ikish dhe vitet 🤷🏻‍♀️ ju lutem kur moss besoni dashuri sidomos naper rjetet sociale anonim ju lutem..