Shoqja eshte dashuru ne djalin e dajes te vete, dhe Une e pyta se e ka pas diqka me te Ajo m'tha se...! | Histori Të Jetës

djalin e dajes

Shoqja eshte dashuru ne djalin e dajes te vete, dhe Une e pyta se e ka pas diqka me te Ajo m’tha se…!

Shoqja eshte dashuru ne djalin e dajes te vete, dhe Une e pyta se e ka pas diqka me te Ajo m’tha se…! – Mirmbama jam nje vajze qe jetoj jasht kosoves kam nje shoqe qe nga fmi qe kam kan edhe nuk e di une me to jem ma shume se motra se une kam edhe 2 motra tjera ma ma shume jom e lidht me shoqen teme se me motra te mija dhe per gjdo sen i kallxojm naj tjetres .veres pas u kthym prej pushimev qe ishimi kan ne kosovve e pajsha ket shoqen nuk ish fort mir e kish ni dert edhe une gjithe e pytsha ata se qka ka. Po veq u dridhke veq kur ni dit ma nuk kisha ma qa me ba edhe mu u mbreke shume qa ka edhe i thashen ose kallxom ose nuk um ki ma kurgja edhe ajo vendosi mem kallzu edhe mu um ka trondit ajo qe um tha se kjo shoqja jeme po ndjen dashni per dajlin e dajes se vet edhe ky sen nuk ka ndhodh veq qitash ma gjithome si te vogel gjithe kishin pas nejten bashk edhe aj um doket e kish qate ndjenje a din thoje kjo shoqja jem qe sa here tja permen dikush emrin ati djali thojke zemra mu dridhet edhe tjegoke qe gjithe sa here jon bashke knaqen edhe i kan do sjellje we i baje njerzite qejon qift a din kshtu kujdesen per njani tjetrin e spo di qysh me thanen ma kshtu kur e veta se mos paten pas kontat fizik ka than kurr kurr edhe norm i besova ma um tregoj qe kur ke ne pushim ishim pas kan te dajt edhe ky djali ka qen mrena ne sallon e kta tjerte kan qen ne ballkon e masanej bijat jon shpernda neper dhoma ee jon met veq do daja i saj i vogel[jo babi i atoj djalit ] edhe kjo adin u shku ne sallon me pi dicka edhe e ka pa kete djalin aty tu kshyt tv edhe ka nej me ta tani ky daja i vete i vogel ja kish pas ba mamit te kti djalit qe kishe per kit shoqen tem e per kit djali kogja po cigliten kishe po jon ma te afert e tajshi klx shoqja qe aj mami i kti djalit e kqyrke pak shtremt kshtu jo mire edhe kjo ish ni shuem keq e kur mka kallxu jom trondite e masnej une nuk kuxojsha me vet naj kon a munet me egzistu kshisne dashnije e hulumtojsha ne internet e tjojke qe eshte e mundur ama nuk e di as une spo di qa mi ba ksaj ma kta kurr as nuk folin kshtu nsnap as ne ista ama kur jon bashk kshtu live thojke knaqum edhe shuem e ndjenje mungesen e tij kshtu qe kisha lyp menimin e juv o nese din dikush naj sen per ksi teme se une menojsha mi than shoqes tem me ba hajmali te hoxha ntm flm per kohen tjuve.