Çdo nate ju kam lut zotit "O Zot ma jep ni deshmi nese Gruja jem osht me at njeri", kur ni nate hini kjo ne... | Histori Të Jetës
Çdo nate

Çdo nate ju kam lut zotit “O Zot ma jep ni deshmi nese Gruja jem osht me at njeri”, kur ni nate hini kjo ne…

Çdo nate ju kam lut zotit “O Zot ma jep ni deshmi nese Gruja jem osht me at njeri”, kur ni nate hini kjo ne… – Pershendetje per te gjith lexusit e kesaj faqe un du me jav tregu ni histori timen une jom ni djal 26 vjeq un jom martu se 6 vite jom njofe permes facebook e kem dasht njani tjetrin marrzisht kem kalu mir jem kan te lumtur mas 4 vitev martes ajo met shtatzan kam ni vajze me ta si usht yll bote po ajo si met shtatzan mu betu si lem te shkoj te familja jem ne itali te lindi se te marr dhe ty deri vdekje jom e jota i besova shkoj lindi atje dhe mas 1 viti e gjys i dulen letrat grus e vajzes erdhi veres shkum pushim bashk ne deti nejtum 3 jav dhe banum konor u martum me letra pak pa ik per itali i shkrun i shok pun po ajo i fshit sms un ja pash ma heret se ajo i thash qa fshive what app tha kurgju thash qita sms fshive e murr i shkrujti ishte qeshtje pune se aj sekretar te puna edhe ja kontrrollova tel tre djem tjer ja nxana te bllokum tha shefja na ka shti grup e un skam dasht me fol me ta jav kam ba bllok i besova po ata nr un ja morra pa dit ajo i rigjistrova tel tem gjo sekond me gru kem fol me ka kushtu kosh kem qajt tel njani per tjetrin jem merzit me pas afer mas ni muj si shkoj ne itali dryshoj per i fjal ma bajke bllok ju lutsha qajsha para saj se e respektojsha e doja shum ma un i thash a je tu me trathtu aaa e ma bani bllok 3 jav dit ju luta nuk me fali po un hisha kqyrsha ata numrat aj sekretari rrike on gjith sa her hik ajo hike dhe ky un ma ata njerz nuk ja kum permen me fali mu hini mu ni fjal dilke pi sms te mi qat sekond si hik kjo hike sekretar sa rrik kjo me mu aj rrik on si dilke kjo dilke aj e kuptova si nuk u rregull jom ul gjuj gjdo nat ju kam lut zotit o zot ma jep ni deshmi nese gruja jem u me at njeri kur ni nat hin kjo hin aj mu me shkruj shum pak thash o jeta jem a po me fol mu tha me tu jom tu fol e tu gut ajo me i shkru sekretarit ma qoj sms e ti mu ku kishte te shkrun gjith X ne emer ati thash a me qata sekretar po shkrun e perbejti shpirin e vajzes di jo thash nese je e paq ma jep what app tha merre ma dha e hapa what app kur e hapa aj sekretar ja qoj i fjal ok un i thash fol dhe pak tha a me the mus me shkruj ktu se me kontrollo burri i thash un jo jo fol se iku burr spo te kontrollo po smi kthej kur po hi what app motres saj on ishte hi ajo i kish than fshi sms ati hin aj i fshit sms po un i bana skrinshot edhe ja qova grus fjal dul sekretar dul dhe what app motres saj hin ajo viber po me shkrun thash per qita sme dojsh mu ti qa si fmi un thash ti koke kan me at njeri dit nat ma shum paske fol me ta se me mu thash kem familje ku e le besen e perbejti pasha kryt e vajzes e pasha kit fe e nuk kam sen me ta as nuk kesh tu shkru un prap tu ju lut qa ka me at njeri tha po hina i shkruva a ka ardh pun edhe tha jo a jan tan shpi tha po gjith e un i thash gjith aaaa e u nxake rret te veta qashtu tu ju lut un me me tregu po tha veq me hi me i than mus me shkruj se nuk muj baj kontakt me kerkan se kam burrin xheloz e ajo ish hi i kish than mos me shkruj se burri u tu te kontrollu ty mos me pas sen me ta nuk i kish than ashty edhe qat nat nuk e fala te nesermen iku pun aj u te puna i lypa spjegim prap se un kam luftu shum kam ba per ta e vetmja njeri si e kam dasht jet tem kur u kthy pi pune ti tha je njer i ult e qishtu ma bani bllok un jom met tu qa tu merzit un e kuptova si ajo u me ta pi asaj nate kurr ma sekretar nuk hini on kjo ma ka ba bllok edhe te gjith ata nr si i ka pas te bllokum jav kish hek bllokat dhe fajtore dhe me la po un po merzitem per vajze du me lu se e para femen jet tem u un ju kam lut me lot me me fol gjith pi kur u shku i kam ble dhurata asaj vajzes tela e lloj lloj aj mu me kish pas veq kur te kryn me ta jom met ne mes te rruges kam frik shum un kam dha dorheqe pi saj po jam tu vujt spo muj gjaj i femen si me don vertet e me respekton mos me vujt ma per at njer ajo tu ba rren be gjithmon tu me than ti kam shti letrat po ti je m** e sen tjera plot lexus te dashur ajo thojke skam sen me ta e bajke be po prap zgjidhi ata mus shani ju lutem se pi dhimte po shkruj ju lutem jepni mendimet e juva si me ja ba ju pershendes te gjithve ishalla as i njeri bot se ka fatin tem?