Cdo dit Vjehrres edhe durt ja puthsha, edhe telefon i kam blere e ja kam pagu kafet t'dashurit se... | Histori Të Jetës
Cdo dit

Cdo dit Vjehrres edhe durt ja puthsha, edhe telefon i kam blere e ja kam pagu kafet t’dashurit se…

Cdo dit Vjehrres edhe durt ja puthsha, edhe telefon i kam blere e ja kam pagu kafet t’dashurit se… – Pershendetje jam nje vajz 23 vjeqare ju pershendes te gjitheve ju lutem te mbes anonime dhe ta postoni ket qe tani do e rrefej. Isha 20 vjeqare dhe hyra ne lidhje me nje djal ishte dashuria ime e par e jetes sime ishte i dashuri i par sepse te dashur tjeter nuk kisha pasur sepse gjithmon me interesojke shkolla sepse kam qen nje nxense e dalluar gjithmon. Ne momentin qe jam takuar me te e ter jeta me ka ndryshuar e kam menduar veten nena e femieve te ti e kam menduar jeten time vetem me te dhe me askend tjeter. Pas nje kohe te shkurter vendosem tju tregojm familjes dhe i treguam. Familjen e ti e dua me gjith shpirt per nenen e ti qaj kur te me kujtohet. Kaluam 1 vit e gjysm me mori gjen me te shtrenjt me mori virgjinitetin qe per mua ka pasur rendesi teper te madhe. Nuk e kam tradhtuar asnjeher dhe nuk kam sy per askend tjeter ne bot. Me besoni as doren djemve tjer nuk ja kam zgjatur. Shkojsha ne shtepin e ti sa kemi qen bashk thujse qdo dit dhe nenes se ti edhe durt ja puthsha. At djalin e kam dashur pa kurrfar kushti. Telefonin un ja kam mbushur gjithher besa edhe telefon un i kam bler kafet gjithmon un i kam paguar (sepse nuk i ka pasur kushtet edhe aq te mira) kurse un kam nje jet mesatare si gjith te tjeret. Me ket nuk dua te mburrem por dua te tregoj qe e kam dashur pa as edhe nje kusht te vetem. Dhe keshtu pas 1 vit e gjysm u ndajtem dhe ndodhen shum shum probleme ne mes meje dhe ati gjat kohes se ndarjes. Jo veq ne mes meje dhe ati po edhe ne mes familjes ton. 1 vit e gjysm ndejtem te ndar pas 1 viti e gjysm u takuam prap dhe filluam te flisnim duke folur vendosem te dilnim dhe keshtu prap vazhdoj ajo e jona mirpo duke mos e ditur askush. Ndoshta nuk eshte e drejt por e dashuroj. Keshtu dulem thujse 4-5 muaj. Dhe pas 4-5 muajve aj iki per ne gjermani ne rruget ilegale. Dhe sod nuk di asgje per fatin e ti sepse kemi shkeputur kontaktet. Une jam nje vajz e cila i fali 5 vaktet jom nje vajz qe lexoj kuran qe i besoj zotit. Me besoni se un nuk mundem te kem asgje me askend me. Jam shum e deshperuar. Me ka ren toka mbi kok. Mbrenda vetes e kam nje ndjenj qe aj do me kthehet persersi. Kjo spo me len te eci perpara te shikoj perpara. Ah sikur te kisha mundur ta largoj ket ndjenj qe po me lendu.