Burri po me tradhton me Gruan e shokut, Ajo eshte gjyshe, shoqni qe kemi shku dhe kan ardh per dreka! | Histori Të Jetës
shoqni

Burri po me tradhton me Gruan e shokut, Ajo eshte gjyshe, shoqni qe kemi shku dhe kan ardh per dreka!

Burri po me tradhton me Gruan e shokut, Ajo eshte gjyshe, shoqni qe kemi shku dhe kan ardh per dreka! – Mrb Histori të Jetës. Ju lutem Anonim. Desha te shprehem dhe te qaj hallin dhe une si shume te tjere. Jam nje grua 43 vjeqare kam 2 femij tani me te rritur, halli im eshte Tradhtija qe ma ka bere burri im!. Para 5 viteve ma ka sjell nje burr dhe nje grua ne shpi kinse ai ishte shok i tij bashk me gruan e vet. Dhe aty jemi lidh si familje me kan ardh ne shpi dhe ju kam shku un me familjen time se kam mendu qe eshte familje e mire. Pas nje kohe fillova te kem dyshime ne gruan e shokut te burrit sa her me shike me shikojke me nje lloj inati xhelozie po prap nuk me shkojke mendja qe ajo ja ka vnu synin burrit tem. Pas nje kohe i gjeta disa sms burrit dhe ky nuk pranojke qe ka lidhje me dike.po aj numer ishte +41 qe dmth nga zvicrra edhe ajo grua e shokut te burrit jeton ne zvicerr. Nga aty kam fillu ti percjell koh pas kohe i kam nxon shum mesazha dhe nje dit e mora burrin ne tel dhe aty u ndegju zani i asaj tu qesh. Prej ati momenti e kam kuptu qe ata jon ne lidhje. Menjeher ka ardh burri nshpi dhe pas 5 min ajo. Mu gjujt kinse un po e akuzoj pa te drejte gjoja ajo kta e dojke si me pas vlla ajo eshte 13 vite me e madhe se burri im eshte gjyshe.Oo bre jeten ma ka shkatrru. Ate dite e kam largu per krahu nga shpija ime. Edhe kurr me se kam pare. Po tash prap e kam nxon qe jon bashk dhe kan flejt bashk i kan bere te gjitha ja kam nxon me foto me biseda te gjitha i kam ky e ka pranu qe ka pas mardhenje me te sa her ka ardh ne ks ajo e ka pagu burrin tem me pare veq me flejt bashk,O bre ajo ka flejt me nje person qe ka mujt me kon djali i saj osht 52 vjeqare bre zoti dit qysh me ja tha zemren jeten ma ka shkatrru e lenduft buka jem qe e ka honger prej durve te mija e lenduft besimi jem. Njojt lutna edhe per ket qenin qe e kom ne shpi dyt e morshin nga zoti si eshte me se keqi. Dua te ju them ajo eshte nga komuna nga nje fshat komuna e Istogut por jeton ne zvicerr. asgje nuk dua tjeter vetem tja zbuloj fytyren e vertete dua ta shkatrroj si ma ka bo ajo mua jeten ma ka shkatrru un tani e tutje jetoj vetem per femijet. Me falni se e zgjata shume po u mundova ne pika me te shkurta ta shkruaj se eshte edhe me gjat sa qe gjith nata me shkon tu e shkru. Ju lutna qa me keshilloni qe te bej nuk po di me ka humb rruga ne oborr si themi ne. Naten e mire ju uroj gjitha te mirat dhe lutna qe te mbarojne keto tradheti?.