Burri m'thot "Ti se ki as ftyren as bo*** e saj", se para meje e ka dasht nje femer shume por e ka lan se... | Histori Të Jetës

ftyren

Burri m’thot “Ti se ki as ftyren as bo*** e saj”, se para meje e ka dasht nje femer shume por e ka lan se…

Burri m’thot “Ti se ki as ftyren as bo*** e saj”, se para meje e ka dasht nje femer shume por e ka lan se… – Anonym ju lutem, halo qika me duhen disa mendime dhe kshilla. Sepse kam ren ne hall se qka te bej, jam e martu para dy viteve e kom edhe nje qik tash 6 mujshe, kom Probleme me burr e sjom ka di qka me bo me to Sepse kom shum fjal Prej tij, ai para Se me u martu me mua e ka dasht nje tjeter femer shum, 4 vite bashk po ky ska pas dokumenta te rregullta ne at koh, edhe asaj qikes ju ka shfaq nje semundje e rend nga kto smunjdet e renda kancer, dhe esht shkeput lidhja e ktyne, pom duket Se ajo qika ska desht mo me vazhdu a nuk e di sakt qysh u kon problemi pse jan nda, por une e mendoj qe semunjda e saj e rend i ka nda por qe ajo osht hala gjall, e ka kalu njeher kam ndegju se ju ka Perserit prap ket vit, edhe une e kom pas jeten teme si e kom dasht Dikon para burrit po nuk o kon Fat me e marr, edhe une me zemer te thyer kom vendos me u feju, une me ket burr qe e kom tash jemi pa shum per shkurt edhe per nje jave jemi feju, edhe gjat fejeses edhe tash te martuar e prind si jemi bo, burri e ka mendjen te ajo tjetra, nuk em thot mua por une e di, qka mendoni ju a em don ai mu? Gjdo dit osht en pun krejt diten deri en mramje vone punon edhe te shtunave, te djelen e ka pushim por nuk rrin en shtepi del e ku shkon nuk e di em thot arsye ku shkon amu kryesore nuk rrin en shpi, vjen te shpia em qet mu me qik me ec rreth e rreth qatij vendi ku jetojm per 40 minuta apo nje or e sen tjeter, qe dy vite kurr sem ka qit me dal ne restoran a po me honger diqka, veq me ble harq edhe ato shum rrall Se i Blen vet e une qka kom nevoj vet, nuk em len as buken per pune me ja pregadit thot mos e prek se vet e boj, edhe kur osht mramje ne shpi rrin en mendime e Nervoz, keshtu osht i sjellshum nuk shkon punve te kqia, puntor osht shum, po me mua kurqysh hiq, Kur te ja permendi at qiken qartet em thot gjjthqka, me thot ajo osht engjull per ty ti nuk e ki ftyren as bo*** e saj, ndonjeher thot se nuk kam pas pun me to ndonjeher kur te nervozohet se i dhem qe e shaj une ate qiken qartet e me bon mu zero afer saj, qka mendoni a e ka nga inati qe po ja permendi shpesh at qik, qka jau merr Mendja a um don? Pasi qe ka qik me mu? A qka me bo une nkit rast, Vallahi edhe une kom dasht dikon tjeter em shkon mendja tek ai shumm shpesh, po Pasi qe aji Ska dasht me Em marr mu, Jom Pajtu me u feju e me u Martu, amu spo di a em don qiky burr a jo? A shkon keshtu qka me bo nkit rast, Pe shoh Se burri Po vun shum per at femren edhe me thot Se un per shum qka nuk ju kom pershtat, as per bukuri as per sen as ne trup tem as en shpi nuk ju kom pershtat kshtu em thot, Jom ka mendoj me u nda edhe osht 10 vite para meje edhe spo di a em don a jo, e du me u nda por nuk e di am takon qika mua edhe a munden mem mbet letrat e pergjithshme, as gjuhen nuk e di? Qka me bo ju lutna? Kaloni bukur te gjitha.