Burri me thot “Linde qate fmi niher tana shko ku te daush pa e lind sun del prej kesaj shpie”! – Histori Të Jetës

sun del prej

Burri me thot “Linde qate fmi niher tana shko ku te daush pa e lind sun del prej kesaj shpie”!

Burri me thot “Linde qate fmi niher tana shko ku te daush pa e lind sun del prej kesaj shpie”! – Prsh anonim ju lutem. Dashta edhe un me tregu historin tem. Jam e re ne mosh dhe jam shtatzane 8 muaj por gjat gjith ktinve muajve mka.kalu ditet tu kajt depresion tanat tkqijat arsyja se burri qdo her bon vetem mas familjes vet mu as qe um mer parasysg kur boet fjala per familjen e vet qdodit kena pas probleme tkqija as memu su dal me qef kerkun gjithmkn mka qit najher po kejt me stres qdo her qa kan thon familja e vet u dasht me boe sjam.kunder pse i do edhe i respekton familja duhet normal ama gruja sqitet posht qdo aspekt si per moter nan bab vlla e falenderoj allahun qe maka mundsu tjes shtatzan se pa mas dojsha tjem shtatzane por ket shtatzani as me lezet meprit sum.ka lon rend nuk du me i kallxu te gjitha ngjarjet po pak a shum se zgjatet shum. Qdo sen qe ja kom.ble bebit apo emer kur ikom.gjet kejt per hunde mika qit qdoher me.lot ikom kalu tasht qdo her qe tperlamu mthot linde qat fmi nier tana shko kut dush pa e lind sun del pi ksaj shpie jam ndepresion nuk di qa me bo ndonjeher du t hupi skam ku tshkoj nuk di si te nxjerr diqka te mire ne jeten time per te vazhduar te kem nje arsyje nuk e di nukkkk kam nuk e di psee me erdhi keshtu jeta psee o zot kur nuk ka dashuri ne fillim pse marin nqafe nje femij pse mos me thon ne fillim nuk po shkon edhe mos me lan nje femij keshtu te rritete me falni se e zgjata shum ju prsh tgjithve .