Burri me ka tradhtu me nje nene e 3 femijeve, ajo me ka qu sms dhe me thot... | Histori Të Jetës

Burri me ka tradhtu me nje nene e 3 femijeve, ajo me ka qu sms dhe me thot…

Burri me ka tradhtu me nje nene e 3 femijeve, ajo me ka qu sms dhe me thot… – Pershendetj te gjith stafi I juaj jam nga fesboku shoqes deshta te mbetem anonime deshta te shkruj historin time Kam shkruar para disa mujve. Po vendosa edhe pjesen e dyt te shkruaj jam nje gru 42 vjeqe qe pata tregu qe burri me ka tradhtuar me nje ku** nga fieri I shipris qe ajo ishte e martume dhe kishte 3 vajz. Ish burri u largu nga shtpia. Dhe te nesrmen kishte udhtu per Shqipris. Un Isha ne pun vajza ne shkoll u kthym. Pyta vajzen Se Ku ishte babi saj ajo tha nuk di shkova ne dhom kur pash kishte mbledhur robat dhe kishte ikur. Por mora I shkruva te lutem ktheju mos e braktis vajzen tane po kot aj kishte vendosur dhe u largu pas 1 jav u kthy .. U kthy prej Shqipris. Edhe morum vesh Se kishte shku te familja te vllezrut te Motrat. Po un E kuptova sd prej asaj here Mori gjdo gje fund. Por isha shum e merzitur me vajzen kaloni m kohen duke qajtur por Tasht asht ba shtat muj Kemi pas pak kontakte per biseda. Por aj shum. Vetem fjal te kqija mas qe u kthy nga Shqipria I kishte ar ajo femna krye 10 ditve e familja Ti te gjith e kishin mar per Darka. E besa edhe e kishin strehu po un e vajza ma shum murum idhnim ne familjen e Ti Se aj ma u prish ne zemer. Po familja Ti si nuk paten ko te pakten nje dit te vin e ta takojn vajzen e mu sepse na ishim viktima. Besoni sd kto qa po I shkruj jan te verteta e Tasht qe nja dy her ka kerku vajzen T A takon kishte shku te Shkolla e kishte kerku po vajza 13 vjeqe ska pranu pre shkolle un isha pushim mjeksor kur I Bie ziles edhe tha Ku. Esht vajza un ju pergjegja njeri pa ftyr si ke. Ftyr te vi te kerkon vajzen Ti je njeri qe per ni ku** na lave mu e vajzen skeve I knaqt me vajz tane gjete gru ku** me fmi sepse gruja shpis e me moral ste pelqej mas 17 vjete martes taSht po lyp Senet mi da po me vje gjina tja jap. Ni lug te bukes po. Kam frig Se ktu ne evrop Ligji po thojn asht I keq Se ska lidhje Kush asht fajtori. Senet Dahen po skemi Shyqyr qaq Shka me da. Sepse si kret shiptart sa jem ardh sa Azil e sene ven Dej u drejtim me kret ndodhi ma e keqja po Tasht kam marr avokat per ndihmat e qikes sa I takojn pdr me I maar Se ajo po jeton me at gru po ban Salltanat kishte shku idijoti kemi pas ni kart bankes perbashkt kish shku kish hi kredi 3000 evro. Edhe at kart e kum pas un Kur Kqyri mi kish mar kredia Ti 200 ero po me ka habit. Fakti Pse nuk me le te qet me gjith te kqiat qe mi bani apet mu perzi sene te mia e un u desht me nrru karten tem qe mos mem. Mar apet mujin tjeter Se aj shko ks e shipri mer ker me qira e shko shit men e un po Paguj per ta kur Jo po jam ne hall Se edhe pak gjuhen spo e di mir me than Te drejten 10 fjal i mer vesh 5 Jo po dot mundona Ti zgjidhi problemet e mija sepse un kam deshir mos me ja prish martesen po gjinja po thojn Nese e man gjat asht dam per ty po un. Spom thit zemra me ja prish Se aj qef ka. Po Qeshtu jeta edhe spe kuptoj kur vajza I ka than mos me tako sdu kur met pa Se Ti sishe kan njer. I mir po pasna gabu qe te kum dasht Ti kokshe kan ni njeri pa ftyr. Edhe Hala po I del per para pom dhimet vajza qe po e shqetson. Po Ishalla do zoti I zgjedum ket problem e ato zoti e mallkoft