Jom plak tu e desht te njejten femer por ajo ka familje dhe mua me ka harru... | Histori Të Jetës

Jom plak tu e desht te njejten femer por ajo ka familje dhe mua me ka harru…

Jom plak tu e desht te njejten femer por ajo ka familje dhe mua me ka harru…- Pershendetje ,faqe e nderuar !!!
Përsëri un ai plakushi i dashuruar ,perj shum e shum vitev nē të njejtën femer ,e që jetoj vetem i pa martuar ,e ajo ka kriju familjen ,sepse na ndan ,besoj qe ju komentues e lexues të rregullt tashmë e dini historin time!
Ktu në histori shkujti edhe e dashura e shpirtit dh tregoj disa pika të jetēs ,disa me siguri e lexuan edhe at histori E un e bëra scren dhe e lexoj qdo nat e dit . Tashmë showja jon e përbashkët me tha qe takimin ajo e caktoj me datë 5 kti muaji , ditet po ofrohen e zemra ime maltretu aq fuqishem , o zot di do e perballoj pas kaq shum vujajtjev e kujtimev ,ëndrrav dhe imagjinatës time qe tashmë kam krijuar gjith kto vite . Takim bëhet ors 21 në një restorant të qet ktu nē Pr. Qfar të flas ,cila do jet biseda me të ,mos po rrezikon ajo jeten e saj për kët takim ,kam frik ,vllezer e motra kërkoj edhe ksaj here mendime ,sugjerime ,kshilla nga disa që më perkrahen aq shum dhe më dhan forc e kurajo per kët takim ,fl ju komentues we me link me derguat disa këng dashurije që tashmë i ndēgjoj me endje ,sepse un isha dhe jam tip bitells si e ceki ajo në histori , gjenerata më të mdha e din !!!!!!
Tju them bre qe ende e dua at femer pas kaq e kaq vitev dhe tashmë edhe nēse vdes se kam problem ,por pas datës 5 ,dmth pas takimit , me falni efhe niher flm shum prej faqes e ju komentues, me falni ne drejtshkr** kaam shum emocjone ,te pa pershkrume.Eh jeta ime duket se iku por ket takim dhe përballje e kam prit dhe ëndrruar kaq gjatë, Ta perqafoj fort apo te mundohem të jem i durueshem ,sdi si do ta perballoj kët takim ??????????
Me jepni forc dhe kurajo sepse nga mosha njeriu po behet edhe mē i lig ,edi qe lotet sdo muj me o ndal ,edhe nese nuk me jep mundsin tē kaloj disa momte diku ,shpresoj qe ta perqafoj fort ta ofroj pran gjooksit tim tja ndi frymarrjem dhe aromen qe ende e njoh ,prej kaq e kaq vitev???
A gati harrova ati blej një dhurat simbolike qe ta ket kujtim na un ,qfar me thoni ,kerkoj mendim edhe per kët pjes???? E DASHUROJ ENDE ME GJITH SHPIRT njher zemra ime dashuroj pa fundsisht dhe më nuk gjeti vend per asnjē ,pse nuk di ,por kurr stakova diken si ajo ,edhe pse kalova lidhe teshkurta ,,,,,,ajo ishte e veqant ,dhe do jet deri ne vdekje per mua.. Anonim ju lutem kerkoj falje skam ku te shprehem e të kerkoj kshilla