Burri me detyroj te bej qef me nje burre te moshes 60 vjeqare,Ai erdhi ne shtepi vet i treti dhe me tha se... | Histori Të Jetës
Burri me detyroj te bej qef me nje burre te moshes 60 vjeqare,Ai erdhi ne shtepi vet i treti dhe me tha se

Burri me detyroj te bej qef me nje burre te moshes 60 vjeqare,Ai erdhi ne shtepi vet i treti dhe me tha se…

Burri me detyroj te bej qef me nje burre te moshes 60 vjeqare,Ai erdhi ne shtepi vet i treti dhe me tha se…-Prsh te ghithve.. destha edhe une si te tjeret me tregu historin time dhe kam nevoj per kshilla se me fol me dikon po me vjen turp..jam nje vajz 28 vjeqare e martune qe 5 vjet dhe kam 3 thmi kur u njoftova me burin tim aj mu dok shum njeri me vler dhe kom mendu se ishte taman per mu dhe familjen time familja pranoj e mora pi ks..kur erdh kemi nejt 3 vjet te familja aty me linden dhe 2 thmi prind e mi nuk na kan rrunuar kur po normal nuk esht let me jetu me bur te prindrit nejse na kaluam shum mir e dojm njoni tjetrin normal si gjith kemi pas najher fjal po problemi im esht kur aj ja nisi me punu e me marr rrog aj ka ndrryshuar krejt ja nisi me lu kumore dhe gati gjith rrogen e le aty mua me genjejke thojke mkan hup paret ose se kam marr rrogen ala.. pas pak kohe une e kuptova dhe u qmenda ja nisem qdo dit me u perla dhe hupi besimi tek aj se qysh mujke mem genje aq shum u betojke se nuk lun ma po aj su ndal luajke gjdo nate kish nat qe vike i lumtur po me shum e vike i idhnum,sa be e rrfe i kam ba mos e luj ate tshkret se nuk ka hajr prej saj po nuk merke vesh badihava qe i folsha nuk kish kurrfar efekti ni nat nuk erdh i vetum erdh me dy veta ni plak rreth 60 vjeqari ni asi plaki i keq i cili veq keshke dhe nuk folke asgje,ai tjetri kish qen muskuloz edhe i tha burrit tem ti thuja grus se qka ka me bo edhe dalim krejt prej dhomes le tmbesi nveq kta dy,burri pa pik marre me tha gru duhesh me ju dorzu kti zotnis me e bo ni qef me ty,kish ftyr edhe me i thon zotni thash nuk po tkuptoj qysh me ju dorezu se realisht nuk e disha se qka po ndodh tha bene ni qef bashk edhe ky shkon rruges te vet e na mesim ktu aty e kuptova se qka po ndodh thash as e vdekun mos e meno at pun se un po i mart teshat e mija e po shkoj nshpi tem,ne at moment e ka nxerr alltin ai muskulzoi ja ka drejtu burrit tem tha nese don me pa burrin ton te dekt ateher dil prej dhomes,spata mo qka boj veq heshta edhe kajsha ata dy burri me at tjetrin dulen jasht e ky plaku boni qka dashti ne mu e kryjti qefin e vet,burrit qe nga ajo dit nuk ju kom afru kurr ne shtrat i kam than kurr halalll nuk ta boj po mu po me plas zemra se qe nga ajo dit nuk e kom fol kit pun me kerkon hiq, tash jan 3 vite se vazhdon keshtu tum genje dhe tu betu ama un nuk i besoj pe di ku po shkojn krejt paret na tash kemi banesen tane dhe i le biletat pa pagu vetum qata argj per shpi qka.e bon me i tregu familjes pom vjen shum turp spo i kallzoj kerkujt pe maj nveti spo di qka me bo zhdo her thom kom me u da prej teje se spo muj me jetu kshtu me.rrena e dallavere dhe pa par,shyqyrr Zoti punen e ka pse me hek kshtu?? Ma inat me vjen se nuk e pranon me betohet me genjen se nuk asht tu lujt ma.. ama une sjom budall nuk mun gjith met hup kuleta.. smuj as me fol me ta se bahet.nervoz kur e hapi ket tem ban hysrrish mem mshu besoni se mu ka bo jeta bajat pom nalin thmija nese u provu dikush mem kshillu se met vertet jom tu u qmend. Nese ky vazhdon ala qeshtuu qka me bo une qfar te ardhme kan me pas thmija mii?? Flm te gjithve