Burri me akuzon qe un e tradhetoj me komshinjet , Ty ta dredhin komshinjet kur un nuk jam ketu aj sillet me mua si me nje kafshe dhe...! | Histori Të Jetës
Burri me akuzon qe un e tradhetoj me komshinjet , Ty ta dredhin komshinjet kur un nuk jam ketu aj sillet me mua si me nje kafshe dhe

Burri me akuzon qe un e tradhetoj me komshinjet , Ty ta dredhin komshinjet kur un nuk jam ketu aj sillet me mua si me nje kafshe dhe…!

Burri me akuzon qe un e tradhetoj me komshinjet , Ty ta dredhin komshinjet kur un nuk jam ketu aj sillet me mua si me nje kafshe dhe – Pershendetje  Histori Te Jetes  anonym ju lutem…… Jam nje nene e 2 femive jetoj ne ger… Qe 7 vjet jam ne martes Para se mu martu jam kon lidhje me Burrin tem 2 vjet gjithqka u kon shumm perfekt mas 1 vjet w fejume ka qen krejt ne regull nejse si u martova viti i par i martesen ka kon shummm mir por mas lindjes te djalit te par Burrin jem ka ndryshu total krejt sa i bani djali 1 vjet mbeta shtatzene perseri pa deshir burri dojke qe ta abortoj por un nuk dojsha nuk mujsha sen dhimeshke e tutesha mos pom i ndodh diqka djalit nese e abortoj nejse si linda fmin e 2 un jam total vetum burri kejt o largu Nga un qe 2 vjet nuk kena as gjana intime sillet me mua si ne kafsh e jo si me gru tveten un per Fat te keq kejt familjen e kam ne ks ktu skam askand e skam kujna mu shpreh kujna me ja kallxu hallet e mia i kam than shpesh mu nda por nuk Don kurr Po thot asniher Edhe tu nejt ton diten 4 qoshe mur mrena Ska me burr pa me ma Vnu edhe burrat e kojshis pom thot qe shkoj me ta a un tan kohen tu u mar me fmin vetum e vetmuar ne mramje Kur flejn fmija un dej 5 sabah Po rri qut e Po Kaj Po kaj dej sa qetsona se spo du fmija mem pa tu kajt se hatri Fmija ma Shum kom duru dej sot e kom ba saber por pe shoh qe ma keq bahet e sedi spo muj me duru me shum ja m dek ja dishka me ba se pom thot nese mlen ti mu un invalide kom Met lon edhe ks kom Met kthy ooo njerz me falni shum se e teprova por kam qa shumm sene me kallxu por mos e teproj qa kishit ba ju nvenin tem??? Burri me akuzon qe un e tradhetoj me komshinjet , Ty ta dredhin komshinjet kur un nuk jam ketu aj sillet me mua si me nje kafshe dhe