Po du me plas prej xhelozis se e fejuara kur i kish pas 13 vjet e kishte pasur simpati kunatin e motres se saj , Kjo po me mbyt krejt mu sepse kam pasur deshir qe...! | Histori Të Jetës
Po du me plas prej xhelozis se e fejuara kur i kish pas 13 vjet e kishte pasur simpati kunatin e motres se saj , Kjo po me mbyt krejt mu sepse kam pasur deshir qe

Po du me plas prej xhelozis se e fejuara kur i kish pas 13 vjet e kishte pasur simpati kunatin e motres se saj , Kjo po me lendu krejt mu sepse kam pasur deshir qe…!

Po du me plas prej xhelozis se e fejuara kur i kish pas 13 vjet e kishte pasur simpati kunatin e motres se saj , Kjo po me lendu krejt mu sepse kam pasur deshir qe – Pershendetje shqipe kudo qe jini  kom vendos me shkru historin tem shpresoj qe shera spo mshan hahaah se po mkeshet me at  qik na knaqi me komente nejse pak hajgare , kisha pas qef me shkru historin tem osht pak e e quditshme por osht shum e vertet e dua te tregoj histori te vertet jam djal 23 vjeq dhe jam ne lidhje me vajz qe 6vite ajo kishte 14 vjet un 19 vjet un kam filluar me to krejt si hajgare tu fol dhe filluam srz prind e saj nuk kishin deshir qe ajo te ishte me mua se ishte e re 1vjet kem folur tinza por familja vajzes e kuptun largun pi meje vajza me donte edhe un fillova te kisha ndjenja ndaj saj po jo aq te forta por me kohe fillova ta doja shum me shum se veten kishem pengesa shum prej familjes se vajzes por ata kuptun qe e dua dhe me don por mas dy viteve folem me familje u kuptum dhe pranun prind vajzes tash jem te fejuar dhe jem ber niqa dhe i pari jom ne jeten saj per ne lidhje dashurie por un kam kuptuar se ajo qysh si femi 13 vjet kishte patur simpati kunatin e motres se saj dhe une jom asi tipi sdi qysh than sa as perdort skam mujt paramendu me marr po as qe ka fol dikan kurse pin moshes 14 vjet osht me mua e deri tash dhe tash jam dilem shum nervoz bona perlana me to kam dasht me qen vetem un askend tjeter me peleqy ajo me thot qe me don edhe me don shum edhe un e dua shum por kjo sme len rahat qe kunatin motres ka pas simpati qe ka pas para 6vite kur ishte 12 vjet 13 kisha pas deshir te me ipni mendimin tuaj edhe kritikat gjitheqka oshte e vertet . Po du me plas prej xhelozis se e fejuara kur i kish pas 13 vjet e kishte pasur simpati kunatin e motres se saj , Kjo po me lendu krejt mu sepse kam pasur deshir qe