Burri ma la tel mua dhe Une u futa ne FB mu shua e gjithe bota, aty pash dhe gjeta shume biseda Ai kish... | Histori Të Jetës

permbysur

Burri ma la tel mua dhe Une u futa ne FB mu shua e gjithe bota, aty pash dhe gjeta shume biseda Ai kish…

Burri ma la tel mua dhe Une u futa ne FB mu shua e gjithe bota, aty pash dhe gjeta shume biseda Ai kish… – Prsh Doja te ndaja historin ejetes time.Jam.njohur me Burrrin tim ne moshen 17vjec kemi kaluar shum Mir e respektoja shum dhe ai mua kemi dy femij bashk dhe sot ja 27 vjec para 7muajsh burri u largua per te punuar jasht se ktu nk po ja dilnim dot flisnim xdo dit ne tel me ore te tera por kurr se kisha menduar kte gje kthehet ne shpi dhe ma le tel mua dhe un u futa ne fb dhe me esh shuar e gjithe bota shikoi qe ai kish folur dhe me femra te tjer jam ndier sh keq se kurr nk e Mendoja dicka te till I kerkoj shpjegim per xdo gje vec dikush qe e ka provuar me beson s keq ndihem me kerkon falje me betohet per femjet qe nk do perseritet me ishin budalliqe me thot do hap fb tjt qe ta kesh edhe ti xdo gje pranoj me thot vec ndarjen me ty jo se dua me Mir te lendoj me thot dhe nga dera ime nk del ti un jetoj me vjerrinjt dhe kam shum mardhenje te mira dhe me ata por me besoni ndihem shum keq se e dua shum dhe nk di Cte bej nk kam me ke te fls ndaj dhe shkr ketu per tme dhen mendimet tuaja ju m Lutem me kupton Dhe kemi kaluar shum.bukur me ka ber dhurata nga me te ndryshmet patente dhe makin do te blej me thot xdo gje do that bej vec nje jet pa ty nk e mendoj dot jam shum keq dhe xdo gje e imja varet nga ai sepse un dhe prinderit nk I kam Mir nga gjendja ekonomik nk me mbajn dot skam ku te shkoj ndihem shum.bosh sepse nk e kisha menduar kurr dicka nga ai kurr kte jo dhe kam mbi nje jav qe dua te fls me dike por nk mundem se ndihem keq por dhe zmr ma ka thyer dhe nk mundem dot ai me esh lutur duke qare qe ta fal po e kam.shum te veshtir .lutem mendimet tuaja sepse kam.shum nevoj dhe femjet I.kam te vegjell 8 muajash djalin vajzen pak me te Madhe po embyll tani se duart po me dridhen e nk mundem me respekt dhe faleminderit per gjithqka qe me kthehet mbrapsh ne kete faqe jamm keq dhe ktu pata mundsi te shprehem ska ku dhe sdi me kend sepse po te keqperodoren fjalet dhe brengat e tua me familje nuk duaa sepse nuk dua ti merzis nuk i kan kushtet dhe nuk dua tju behem barr porr si te marr gjithe ate forc dhe te duaroj kaqq shumee ne shpirtin dhe zemren time sepse nuk e meritova.