Burri e kapi per fyti Nanen e vet e dojke me rreh,U tutsha po thojn hallku per ni nuse e rrehi nanen e vet... | Histori Të Jetës

Burri e kapi per fyti Nanen e vet e dojke me maltretu,U tutsha po thojn hallku per ni nuse e maltretui nanen e vet…

Burri e kapi per fyti Nanen e vet e dojke me maltretu,U tutsha po thojn hallku per ni nuse e maltretui nanen e vet…-Mirmrama i kam lexu te gjitha komentet e dua ti falemderoj te gjith komentusit qe kan qene shume te sinqerte me mua dhe po ashtu të sqarohem pak sepse kan dyshu ne dashurin tone e dua ti pergjigjem te gjith atyre qe me kan pyet pse nuk kam dal dikunde tjetrer me jetu pra mbasi burri me ka dashte aq shume por une ne fillime te historis tregova dhe dhash keshille qe duhet me fol problemin me burrin sepse burri ime nuk ka pas iden qfar po ndodhe kurr nuk i kam tregu ai ka punuar shofer i kamijoneve me nje gurthyse dhe ka shperndar rere dhe ne 5 te mengjesit dilke nga shpija e ne 7 te mramjes vike ne shtepi. Kur u kthejke une e veshur si nuse e rregulluar nuk e ka kuptu qe ka ndonje problem une nuk i kam tregu as edhe nje her asgje por nje dite Zoti e kish dergu me dal gjitha gjerat ne shesh. Ajo ma ka perplas fmijen per pllaka e fmis i hupi vetedija edhe mendoje qe e mbuti edhe ja ka nis tu bertit e tum mshu sa mujke me gjith qiken e vet une hiq nuk reagojsha deri sa e kthjella fmijen 2 vjeq kur e pash qe u kthjell djali ma plasa edhe ja kum nis tu bertit kujna bre ti pi mshone edhe ke te lendu fmijen edhe pom mshon kret e qartne dola ma prej vetvetes edhe um tha po berteti ti masi muk diq se un i kisha than per vjehrrin qe ti e ke perplas edhe aj ma mir met lendu ty sa mu qaty i kum than ni qikes vet oo pash Zotin hekma qoe dikun nja nijav mshefe se do mem ba Zoti gaz se ma nuk e duroj veq edhe niher ban vaki e qel gojen e musht moti jam ne ta . Edhe burri ish kan te dera krejt kish pas ngu edhe kur ka hi tu bertit qka u ba qka kini ajo ja nisi tu kajt i tha qe shka na ke shti mrena tum than qe ka met lendu edhe burri e ka kap per fyti po a une qesi nane pasna a.a qyshtu koke kan tu kajt me lot krokodilli aa tu rrejt qe gruja jem qas pot ban a une sen skem dit ajo gjithmon krejt qa um ka ba ajo mue ajo tu i than burrit qe kishe une pe ja baj qashtu edhe dul e verteta ne shesh burri um tha ti bani teshat gati edhe hajde me mu. Edhe um ka qu te familja jem deri sa e ka gjet ni banes per nja ni jav edhe u dajtem. Po mas tre mujve ja nisen tu qu njerz o hajde shpi se i kum ra pishmanit kurr ma nuk baj kshtu niher nuk pranojshim po edhe nana jem shko qika jem se i ka ra pishmanit edhe ni drit syni e ka zban se ma ishalla e ka pa gabimin. Po qfarti mas ni muji ja nisi tum than ti a po kujton qe i kum ra pishanit a jo jo veq jam shit qashtu per mes met lan mu knaq edhe ma zi ma bajke burri nisi mem nejt gati me ma majt krahin po aj skish qare pa punu edhe nuk mujke mem ru mu dikur nisi burri edhe dojke me kap per fyti nuk ja lake edhe burrit i thojsha boll se nuk ban ashtu o thojke shuj ti une e di shka baj nana jem asht qyshtu tani edhe ma zi skisha kuj me ju kajt burri dojke me rre e marrja Zotit me than dyjaja pe rre nanen per ni grue thash a e di shka copa u bafshi ju se une ma ne ket shpi nuk rri mi tranut edhe fmijen me trauma mi bat thash burrit puna saj po dihet qe e smut po ti pse po bahesh me men te saj edhe i kam marr fmijen edhe kum ik thash burrit une nuk du as ty as kerkan rri qytu kur te heci une ndash lendue shka dush ban me ta ama jo me than hallkit per ni nuse do me lendu nanen. Shpresoj qe kam qene e kjarte tash edhe njeher faleminderit te gjith komentuesve e Zoti i ruajt te gjitha vajzat e reja prejt sojit keq ishalla