Burri dhe vjehrri me shanin nanen time e cila eshte e paralizuar,te dy vjehrrit i thonin te ndahet nga une pasi nuk beje femije... | Histori Të Jetës
Burri dhe vjehrri me shanin nanen time e cila eshte e paralizuar,te dy vjehrrit i thonin te ndahet nga une pasi nuk beje femije...

Burri dhe vjehrri me shanin nanen time e cila eshte e paralizuar,te dy vjehrrit i thonin te ndahet nga une pasi nuk beje femije…

Burri dhe vjehrri me shanin nanen time e cila eshte e paralizuar,te dy vjehrrit i thonin te ndahet nga une pasi nuk beje femije…-Pershendetje dua edhe un ta ndaj historine e jetes time por te lutem te Jem anonim, jeta ishe gjithmonë ishte e hidhur e me shum sprova qe filluan qe nga mosha 15 vjeqare ku aty ndryshoi Jeta ime Babi ishte aksidentuar dhe une u desh te kujdesesha per te mas disa viteve dhe nena ime u paralizu a prap une isha ajo qe kujdesesha per te dy prinderit dhe per vellezerit dhe te njejt koh isha ne studime, per mua ishte shum koh e veshtire po ja dola mban, prinderit ende Jan gjall tash e 15 vite por te paralizuar per ta kujdesen vellezerit e mi, pasi qe un tash Jam e martuar qe dy vite ne europ, por Jeta ime ishte e veshtir edhe tek familje ime por edhe ketu tek burri, jetoj me vjerri dhe me burrin tim ende nuk kam femije burri me shan nenen dhe familjen per arsye koti pse degjoj nje kenge anlgisht, gjithashtu vjerri me shan nanen time shum pse ja qes kafen 1 minut me von dhe pse nuk buzqeshi kur ja sherbej, keshtu me te shame e me maltretime fizike kam duruar qe dy vite, un kam vujt ne shpirt kur burri dhe vjerri me shanin nenen time pasi qe nana ime ishte e paralizuar dhe isha un ajo qe u kujdesa per 10 vite rresht por keshtu durova deri para disa ditve kur heren e fundit vjerri me shau nanen dhe tentoi mem maltretu aty me nuk durova dhe I thash vjerrit qe sdu me jetu me ni shtepi me ty sepse maltretimet e burrit do ta duroja por te vjerrit jo, aty lindi konflikti dhe pasi qe un i thash vjerrit sdu te jetoj ne të njejten shtepi me ty ai mori gruan ose vjerren time dhe dolen nga shtepia duke thyer Dyert e dritaret nga mllefi theksoj se vjerri keso gjeste ka bere edhe sa kam jetuar me te pasi qe nervoza i kishe mbetur nga gjerat qe kishte pi me heret se kur ishte kan i ri per gjana te kqija ish kan i burgosur dhe vjerria u larguan nga shtepia jon shkuan të kunati qe jeton afer nesh, ka mesnata vjerria ime ishte semur dhe ka pesuar demtime ne tru dhe për momentin Eshte ne spital, tani burri me fajson se per ty me eshte semur nana dhe do te ndahem nga ti, Jam shum e merzitur sepse e dua dhe sdua të ndahem edhe pse me ka maltretuar fizikisht edhe me ka shar nanen dhe familjen shum shpesh, theksoj se familja e burrit jan shum fetar por nuk di qte them per keta njerz Jan te quditshem per bes edhe falen edhe maltretojn grat me fyrje ku jan me te rendat. Gjithashtu familja e burrit jan njerz qe do her jan perzi ne mes meje dhe burrit, vjerria i thon burrit tim të ndahet nga une sepse nuk beje femij, une isha shtatzan dhe e hjeka femijen nje her, ju kisha lut mos me ofendoni por dua disa keshilla nga ju se si te veproj, faleminderit te gjitheve.